• Агроінфо
  • Агропомічник
  • CROPSTAGE. Порівняння 11 сортів озимої пшениці у листопаді на CROPSTAGE у ДП «Агрофірма Іскра», Черкаська область

CROPSTAGE. Порівняння 11 сортів озимої пшениці у листопаді на CROPSTAGE у ДП «Агрофірма Іскра», Черкаська область

Продовжуємо підготовку до CROPSTAGE 2023! 

У ДП «Агрофірма Іскра», Золотоніський район, Черкаська область, 01.11.2022 оглянули посіви озимої пшениці. У цьому сезоні ми вже розповідали про посів озимого ріпаку та невдовзі поділимося інформацією про стан посівів цієї культури на різних локаціях CROPSTAGE. Незважаючи на надскладну осінь - надмірні опади, труднощі зі збиранням соняшнику та кукурудзи ми успішно провели посів озимих на шести CROPSTAGE на 2023 рік та локаціях наших партнерів.

14 жовтня був проведений посів 11 сортів пшениці з густотою 5,3 млн.насінин на гектар, глибина загортання 3-4см, внесено добрива Росаферт 08-24-24 у нормі 80кг разом з посівом. Обробка ґрунту - дискування на 8 см. Насіння було оброблено фірмовим "коктейлем" від "Ерідон":

  • Ерайз 1л/т + Блек Джек 1 л/т + Розалік (Z, P, N, S) 1 л/т + Інітер 600, т.н. 0,7 л/т + Спайдер, КС 1,25 л/та

Перегляньте опис стану кожного сорту з фотографіями або стан певного сорту - для цього натисніть на його назву у таблиці:

Сорт Група стиглості Оригінатор
Балітус ранній SAATBAU
СН Комбін ранній DSV
Аспект ранній DSV
Артіст середньоранній DSV
Асорі середньоранній Secobra
Меморі середньоранній Secobra
Нордіка середньоранній Limagrain
Футурум середньоранній Secobra
Патрас середньостиглий DSV
Продуцент середньостиглий DSV
Самурай середньостиглий DSV

Отримали дружні сходи, сорт гарно розвинувся. Фаза розвитку ВВСН 10. Листок пробивається через колеоптиле.

Сорт має повільніше проростання, фаза розвитку з ВВСН 09 на 10. Колеоптиль з'являється на поверхні ґрунту, на кінці колеоптилю з'являється листок.

Сорт Меморі має дружні сходи, розвивається добре, фаза розвитку ВВСН 10. Листок пробивається через колеоптиле.

Сорт розвивається помірно, маємо дружні сходи. Фаза розвитку ВВСН 09 перехід на ВВСН 10. Листок пробивається через колеоптиле.

Сорт порівняно з іншими за зовнішнім виглядом рослин демонструє кращий розвиток, рослини знаходяться в фазі ВВСН 10 перехід у фазу ВВСН 11, де буде з'являтися 2-ий листочок. Краще розвинутий.

Сорт добре розвинувся, маємо розкручений листочок і вже буде розвиватися 2-ий листочок тобто фаза розвитку ВВСН 10-11. Сорт естетично виглядає чудо, дружні сходи, гарна густота на полі в рядках.

Сорт дещо повільніше розвивається за рахунок пізньої групи стиглості, росте не поспішаючи, проходять фази розвитку ВВСН 09-10. Присутня певна неоднорідність в розвитку.

Сорт розвивається середніми темпами, маємо дружні сходи. Фаза розвитку ВВСН 10-11, маємо розкручений листок, буде утворюватися 2-ий листок.

Сорт має дружні сходи, розвиток колеоптиле, розкручення листка. Сорт гарно розвивається, схожий за розвитком на сорт Артіст.

Ранній, але розвивається на старті повільніше, сходи дружні. Початок стадії ВВСН 10.

Спостерігаємо дещо повільніші сходи. Фаза розвитку ВВСН 09.

Де придбати?

6 ms. PHP memory: 2097152 (526920)