• Агроінфо
  • Агропомічник
  • CROPSTAGE. На демонстраційних локаціях триває посів озимого ріпаку

CROPSTAGE. На демонстраційних локаціях триває посів озимого ріпаку

Проект CROPSTAGE, який стартував цього року, продовжено на 2023! Його ціль - демонстрація сортів та гібридів соняшнику, кукурудзи, озимої пшениці та ріпаку, їх актуального стану у різні етапи розвитку, а також технологій вирощування у різних областях та ґрунтово-кліматичних умовах України. Цього року ми провели низку заходів на цих майданчиках, де кожен зміг побачити посіви на власні очі. Ми розповідаємо про умови посіву, розвиток рослин у різні фази, порівнюємо сорти та гібриди між собою, демонструємо ефективність внесення засобів захисту рослин, добрив та мікродобрив.

Наразі триває посів озимого ріпаку, який вже було завершено у ТОВ "Агро-Олімп 2019" (Одеська обл.), ДП "Агрофірма Іскра" (Черкаська обл.) та ТОВ "ПКЗ-Агро" (Полтавська обл.).

У ТОВ "Агро-Олімп 2019" були висіяні гібриди озимого ріпаку: Едімакс КЛ, Сімплекс КЛ, Верітас КЛ, Карлтон КЛ, Темптейшн, Дайнемік, Домінатор, Дюк, Тігріс, Александер, Абсолют, ДК Імплемент КЛ.

Густота посіву: 450 тис./га

На полі було виявлене забур'янення - портулак і злакові бур'яни.

При сівбі було викостане стартове добриво Діамоній фосфат 18-46 у нормі 80 кг/га, обробіток ґрунту - дискування на 12 см:

Посів проведений сівалкою Great Plains:

Відразу був проведений гербіцидний обробіток ґрунтовою схемою:

Тайгедер, КЕ 2 л/га + Бустер Фаст, КЕ 0,15 л/га + Спрей-Ейд Комплекс 0,1 л/га + Мультимастр 0,5 л/га

Верхній шар ґрунту був пересушений, тому глибина сівби склада 5-6 см, а кількість робочого розчину при внесенні ґрунтових гербіцидів від комплексу бур'янів була збільшена до 300 л/га.

Ширина стрічки між ділянками 1,5 м:

Посів завершився і на Черкащині, у ДП "Агрофірма Іскра". Тут були висіяні гібриди: Дюк, Домінатор, Далтон, Дайнемік, Темптейшн, Едімакс КЛ, ДК Імплемент КЛ, Карлтон КЛ, Абсолют, Александер. 

Вигляд поля перед посівом:

Посів був проведений з використанням стартового добрива Росаферт NPK 8-24-24 у нормі 60 кг/га. Густота посіву 500тис./га, ширина міжряддя 12,5см.

Глибина посіву: 3-4 см.

Посів проводився сівалкою TERRASEM від PÖTTINGER С6:

Вигляд поля після посіву з дискуванням:

Посів був проведений і на CROPSTAGE у ТОВ "ПКЗ-Агро" (Пирятинський район). Були висіяні гібриди Карлтон КЛАбсолютАлександерДК Імплемент КЛДюкДалтонТігріс, ДайнемікДомінатор, Темптейшн.

Густота посів: 500 тис. /га

Обробіток ґрунту: Лущення 5 см, оранка 25 см.

Живлення: під обробіток ґрунту Діамофоска 10-25-25 - 120 кг/га, припосівне добриво Сульфоамофос 16-20 - 100 кг/га

На цьому полі була застосована ґрунтова схема:

Слідкуйте за нашими оновленнями!

Де придбати?

14 ms. PHP memory: 2097152 (525472)