Насіння озимого ячменю від "Ерідон"

До асортименту озимого ячменю "Ерідон" увійшли найкращі сорти, які були перевірені та випробувані на території України. У нашому портфоліо ви знайдете середньоранній сорт Парадіс, добревідомий сорт Хайлайт від DSV, сорти Делікатессе та Ізоцель від оригінатора Secobra, а також сорт Карміна від Saatbau.

Тривале співробітництво з кращими насіннєвими господарствами, перевіреними селекціонерами зі світовим ім'я та доробка насіння на сучасному обладнанні забезпечують високу якість посівного матеріалу.

Асортимент насіння озимого ячменю від "Ерідон"

Сорт Різновид Група стиглості Оригінатор
Ізоцель Палідум (шестирядний колос) Ранньостиглий Secobra
Карміна Палідум (шестирядний колос) Ранньостиглий Saatbau
Делікатессе Нутанс (дворядний колос) Середньоранній Secobra
Парадіс Палідум (шестирядний колос) Середньоранній DSV
Хайлайт Палідум (шестирядний колос) Середньостиглий DSV

 

Детальний опис сортів насіння озимого ячменю "Ерідон" у 2023 році

  • Ізоцель ранній сорт озимого ячменю із відмінною стійкістю до вилягання та генетично високими показниками врожайності. Характерною рисою сорту є відмінна стійкість до основних хвороб. Оригінатор: Secobra.
  • Карміна сорт, який був пристосований до складних природно-кліматичних умов вирощування. Посухостійкий, перевершує всі сорти при вирощуванні на легких ґрунтах та гарні показники зимостійкості. Оригінатор: Saatbau.
  • Делікатессе середньоранній сорт озимого ячменю, який формує крупну, вирівняну зернівку великої маси. Рослина зі швидким початковим ростом та високим коефіцієнтом кущення, середня висота та міцне стебло, яке стійке до вилягання. Окрім цього, селекціонери подбали про стійкість до грибкових захворювань. Оригінатор: Secobra
  • Хайлайт сорт із дуже високою врожайністю, яка формується за рахунок високої озерненості колоса та маси тисячі насінин. Виповненість зерна та легке відокремлення остюків при збиранні дають змогу отримувати якісний врожай із високою натурою. Серед переваг сорту зимостійкість, посухостійкість та стабільність за рівнем урожайності. Оригінатор: DSV
  • Парадіс - сорт, у геномі якого селекціонери поєднали генетичну стійкість до Вірусу жовтої карликовості ячменю (BYDV) та Вірусу жовтої мозаїки ячменю (BaYMV). Має виражену високу стійкість до вилягання, ламкості колоса і стебла. Сорт характеризується високою озерненістю колоса, масою тисячі насінин та натурою зерна. Не менш важливим є висока зимостійкість та посухостійкість. Оригінатор: DSV

Все насіння постачається у біг-бегах. Для отримання детальної інформації звертайтесь за номерами телефонів підрозділів (натісність кнопку "Де придбати" нижче) або зателефонуйте закріпленому за вами менеджеру.

У нас ви також можете купити насіння озимої пшениці.

Бажаємо вдалої посівної кампанії та високих урожаїв!

Де придбати?

12 ms. PHP memory: 2097152 (521576)