Насіння озимої пшениці від "Ерідон"

Компанія "Ерідон" вже багато років працює над розвитком свого портфоліо озимої пшениці. До нашого асортименту озимої пшениці входять тільки перевірені сорти від кращих селекціонерів світу - компаній DSV, Limagrain, Secobra, Saatbau, Viterra Seed, Lidea. За багато років ми підібрали надійних партнерів з вирощування та доробки насіння, що дозволяє забезпечувати необхідні якісні показники посівмату. Завдяки цьому насіння озимої пшениці першої репродукції від "Ерідон" користується неабияким попитом.

Щоб правильно підібрати сорти озимої пшениці необхідно закладати досліди у власному господарстві. Тільки так отримані результати повністю відповідатимуть вашим кліматичним умовам. Експерти дають такі поради по вибору:

 • купуйте насіння у перевіреного виробника
 • випробовуйте і порівнюйте сорти не менше двох років - так ви зможете побачити об'єктивну картину врожайності
 • правильно підбирайне поле для виробувань - воно має бути рівне, з однаковим попередником
 • використовуйте однакову технологію вирощування, зверніть увагу на ідентичну обробку насіння
 • площа випробувань має бути однаковою, при цьому важливо мати повторення - від двох до чотирьох. Це допоможе отримати обєктивні середні результати врожайності
 • звертайте увагу на рекомендації виробника, адже кожен сорт має свої особливості - реакцію на живлення, необхідність у регуляції, тощо.

Асортимент насіння озимої пшениці від "Ерідон" 2023

Сорт Група стиглості Оригінатор
Андрада ранньостиглий Viterra Seed
Аспект ранньостиглий DSV
СН Комбін ранньостиглий DSV
Балітус ранньостиглий Saatbau
Артіст середньоранній DSV
Асоріновинка середньоранній Secobra
Футурум середньоранній Secobra
Меморі середньоранній Secobra
Нордіка середньоранній Limagrain
Сорріалновинка середньоранній Lidea
Патрас середньостиглий DSV
Самурай середньостиглий DSV
Продуцент середньопізній DSV

 

Детальний опис сортів насіння озимої пшениці "Ерідон" у 2023 році

 • АНДРАДА

  сорт ранньостиглої, червоноколосої озимої пшениці розробленої в Європі Станцією с.г досліджень і розробок в місті Турда. Сорт був створений схрещуванням ліній «Dropia х T57-90» для посушливих умов Південно-Східної частини Європи та південного Причорномор’я. Головною метою цього схрещування було поєднання чудової якості виготовленного хліба від сорту «Dropia» та високої врожайності і посухостійкості від лінії «Т57-90». Якісні характеристики відображаються високим вмістом білка в зерні 14% і вище, що пов’язано з прекрасним індексом клейковини. Сорт показав хороші показники врожайності у більшості офіційних випробуваннях. В середньому за три роки тестувань, АНДРАДА відрізнялася більшою врожайністю від інших сортів. Характеризується відмінними якісними показниками, має високу зимостійкість та відмінно переносить весняні заморозки. Підходить для всіх технологій вирощування, добре реагує на азотні добрива та має високу стійкість до основних хвороб. Оригінатор: Viterra Seed.

 • АСПЕКТ

  сорт, який поєднує важливі характеристики: потужний старт навесні, ранній налив і дозрівання, а також високі показники посухо- та зимостійкості. Така комбінація дає надзвичайно широку адаптивність від умов Півночі, де значно коротший вегетаційний період, до умов Півдня, де критичними є швидкість наливу, яка убезпечить фермера від значних ризиків високих температур в період дозрівання. Аспект - цінна пшениця, з хорошим показником числа падіння та високою масою тисячі насінин. Ранньостиглий сорт з хорошими хлібопекарськими якостями, що має стабільну врожайність, характеризується гарною зимостійкістю та стійкістю до основних хвороб. Придатна до вирощування після бобових, ріпаку, кукурудзи та цукрових буряків.  Оригінатор: DSV.

 • СН КОМБІН

  Перший ранній інтенсивний сорт DSV створений для південних регіонів України. Це пшениця короткого дня, фотоперіодично нечутлива і добре відростає в умовах короткого дня пізньої осені, а також рано навесні. Добре переносить посушливі умови та не втрачає врожайність під час наливу. Пізній посів і посів по соняшнику – це саме ті умови, під які створювався даний сорт. Характеризується Високою зимостійкість, гарною посухостійкістю, стійкістю до вилягання та комплексу хвороб, має підвищений коефіцієнт кущення. Оригінатор: DSV.

 • БАЛІТУС

  ранній високоінтенсивний сорт, максимально пристосований до умов Півдня та Сходу України. Має відмінну зимостійкість і гарно переносить посуху. Стійкий до основних хвороб листя та колосу, безостий. Оригінатор: Saatbau.

 • АРТІСТ

  середньорослий високоврожайний сорт. Вирізняється високою адаптивністю до несприятливих умов вирощування. Ранній налив запобігає щуплості зерна в посушливих регіонах під час дозрівання. Артіст формує зерно з високою натурою та виходом борошна. Належить до компенсаційного типу, тому ідеально підходить для ранніх та оптимальних строків висіву. Оригінатор: DSV.

 • АСОРІ

  універсальний сорт озимої пшениці - ідеально підходить для інтенсивних та середньо інтенсивних технологій вирощування в широкому діапазоні ґрунтів, де вирощується пшениця. У результаті селекційної роботи оригінатора до цієї пшениці був доданий ген жита. Має добре розвинену кореневу систему, тож він ідеально підходить для посушливих умов вирощування. Сорт низькорослий, стійкий до вилягання та осипання зерна. Відрізняється хорошими якісними параметрами зерна. Відмінна стійкість до основних хвороб, особливо до борошнистої роси та до бурої іржі. Оригінатор: Secobra.

 • ФУТУРУМ

  Сорт пшениці озимої з відмінним поєднанням високої врожайності та невибагливості до умов вирощування, Футурум входить до числа найкращих сортів у асортименті компанії Secobra. Сорт вражає своєю потужною листовою поверхнею та великою кількістю продуктивних стебел. Характеризується високою стійкістю до всіх хвороб. Оригінатор: Secobra.

 • МЕМОРІ

  Сорт німецької селекції, який займає перше місце в Європейських випробуваннях по врожайності. Це ідеальний сорт для тих, хто шукає найкращих показників продуктивності. Сорт середньої довжини з потовщеним стеблом, яке має гарну стійкість до вилягання. Додатковою перевагою, є більш ранній тип дозрівання, що важливо для посушливих регіонів. Оригінатор: Secobra.

 • НОРДІКА

  Середньоранній, безостий сорт озимої пшениці з дуже високою врожайністю, зимостійкістю та посухостійкістю. Головними перевагами сорту є також висока стійкість до ураження фузаріозом колосу, бурою листковою іржею та борошнистою росою. Оригінатор: Limagrain.

 • СОРРІАЛ

  Середньоранній, безостий, низькорослий сорт класу якості А. Сорт компенсаційного типу, тож швидко відновнує вегетацію навесні та ефективно використовує вологу. Завдяки більш інтенсивному росту в осінній період вегетації, особливо після таких попередників як соняшник і соя, Сорріал дозволяє максимально нівелювати ризики втрати врожаю через пізні строки посіву та посуху. Крім того, він має коротке компактне стебло, що дозволяє залишатися стійким до вилягання та мінімізувати втрати при збиранні. Високий рівень зимостійкості забезпечує збереження оптимальної густоти після зимівлі. Завдяки пластичності демонструє стабільний та високий результат у різних ґрунтово-кліматичних зонах України. Оригінатор: Lidea.

 • ПАТРАС

  середньостиглий, безостий сорт з підвищеною зимостійкістю. Придатний для раннього посіву, має ранній старт навесні. Колосовий тип сорту реалізує врожайність за рахунок високої озерненості колоса та маси тисячі насінин. Селекційна робота спрямована на прискорений налив зерна, що впливає на стабільність сорту в умовах високих температур під час наливу/ Оригінатор: DSV.

 • САМУРАЙ

  один із перших сортів DSV в Україні, який подолав позначку 10 тон з гектара в товарному посіві. Сорт колосового типу середньої висоти з високою озерненістю колоса і масою тисячі насінин. Завдяки стійкості до вилягання САМУРАЙ "пробачить" невчасне внесення регулятора росту та порадує агронома безпроблемним обмолотом. Оригінатор: DSV.

 • ПРОДУЦЕНТ

  рекомендований для Західного та Центрального регіонів України. Головною перевагою є придатність до вирощування по неоптимальних попередниках, а саме після кукурудзи та пшениці. Відрізняється високою стійкістю до хвороб листя та колосу. Сорт витримує високу густоту стояння за рахунок відмінної компенсаторної та регенераційної здатності. Оригінатор: DSV.

У нас ви також можете купити насіння озимого ячменю найкращих сортів.

Усе насіння постачається у біг-бегах. Для отримання детальної інформації звертайтесь за номерами телефонів підрозділів (натісність кнопку "Де придбати" нижче) або зателефонуйте закріпленому за вами менеджеру.

Владих Вам врожаїв!

Де придбати?

9 ms. PHP memory: 2097152 (537528)