Насіння DSV та технології МПП Фірма "Ерідон"

region
Область:
Дніпропетровська
date
Дата проведення:
29 травня 2018
tema
Тематика:
Озимий ріпак, технології вирощування
org
Організатор:
МПП Фірма "Ерідон", DSV, Saatbau
point
Назва господарства:
"Україна-2000" СФГ

За сприяння МПП Фірми «Ерідон» та компаній-партнерів ДСВ та Заатбау 29 травня 2018 в СФГ "Україна-2000", с. Дубовики, Васильківського р-н Дніпропетровської обл., відбувся польовий семінар, на якому було представлено гібриди озимого ріпаку та сорти озимої пшениці.

Захід розпочався з вітального слова власника господарства СФГ "Україна-2000" Дубовика Віктора Анатолійовича. Після привітання, слово було передано представнику компанії ДСВ - Олександру Коваленку, який розповів про характеристики нових перспективних гібридів ріпаку: Далтон, Рафінесс, Популар. Спеціаліст звернув увагу гостей семінару на гарний розвиток рослин, не зважаючи на відсутність опадів в регіоні впродовж більше двох місяців.

Сергій Заврайський, експерт з технологічної підтримки компанії "Ерідон" представив схеми підживлення культур та антистресову програму для соняшнику в цьому сезоні. Ця програма включає використання різних комбінацій та норм наступних продуктів: Терра-Сорб ФоліарРозалік BРозалік PK+MEАміноалексін, Міллерплекс (в залежності від погодних умов, розвитку та стану соняшнику). 

Дякуємо всім за участь!

9 ms. PHP memory: 2097152 (512232)