Круглий стіл на Чернігівщині

region
Область:
Чернігівська
date
Дата проведення:
13 липня 2018
tema
Тематика:
Озимий ріпак, пшениця, технології вирощування
org
Організатор:
МПП Фірма "Ерідон"
point
Назва господарства:
ПП "Каштан"

13 липня в Ічнянському районі був організований круглий стіл для місцевих агровиробників, які мали нагоду почути інформацію про нові продукти та їх ефективне використання. Микита Суворов, менеджер з розвитку продуктів для мінерального живлення компанії «Ерідон», презентував рекомендації щодо використання припосівних добрив Росаферт 12-24-12 під озиму пшеницю та Росаферт 15-15-15 під озимий ріпак. 

Велика увага була надана застосуванню екслюзивного меліоранту Атрігран. Гості отримали відповіді на запитання щодо оптимальної та економічно-обґрунтованої системи застосування добрив, зокрема, було приведено конкретні приклади її інтеграції та адаптації в технологіях агровиробницва в господарствах.

Регіональний технологічний експерт компанії "Ерідон", Володимир Матраєв розповів про актуальний портфель озимої пшениці та ріпаку, а також показав результати польових дослідів застосування препаратів Проман 600 та Лентагран. На останок, спеціаліст продемонстрував застосування препарату Міллерплекс в південних регіонах, а також розповів про досліди та результати, отримані в господарстві ПП «Каштан», тому кожен учасник міг оцінити ефективність застосування інноваційного препарату саме в цій місцевості.

Дякуємо учасникам та до зустрічі на наступних заходах, які заплановані на кінець вересня!

7 ms. PHP memory: 2097152 (511416)