Конференція "Секрети успіху!" у м.Дніпро

region
Область:
Дніпропетровська
date
Дата проведення:
22 лютого 2018
tema
Тематика:
озима пшениця, соняшник, технології вирощування
org
Організатор:
МПП Фірма "Ерідон"

Конференція 22 лютого в м.Дніпро завершила серію подій «Секрети успіху!» на тему «Як підвищити прибутковість агровиробництва на 100$/га». Загальна кількість партнерів, які відвідали конференцію становила 100 чоловік. Інформація під час заходу була надана коротко та лаконічно, тож слухачі сприйняли її позитивно.

Головним спікером конференції був вже добре відомий в регіоні експерт-агроном – Сергій Різанов, керівник відділу технологічної підтримки компанії «Ерідон». Партнери з Дніпропетровської, Криворізької, Харківської та Запорізької областей ознайомились з прийомами підвищення врожайності, аналізу виробництва, бюджетування та поточного контролю. Першою з культур розглянули озиму пшеницю – елементи продуктивності, весняне підживлення, варіації технології. На завершення було надано пропозиції щодо зменшення певних витрат і, натомість, обґрунтованого збільшення інших.

Після перерви була розкрита тема соняшнику – від біологічних особливостей, якості посіву та рішення актуальних для регіону проблем до технологій та контролю поширених видів бур’янів. 

Після завершення виступів, під час дружнього обіду в залі з захоплюючим краєвидом гості трохи відпочили від буденності разом з веселими гумористами з Західної України та залишись враженими місцевими ілюзіоністами. Фокус з міченою картою виявився настільки незвичним, що здивував навіть самих скептичних критиків!

Чекаємо на зворотній зв'язок та підвищення прибутковості агропідприємств регіону за рахунок отриманої під час лекції інформації.

Дякуємо партнерам та регіональній команді за такий успішний захід!
 

8 ms. PHP memory: 2097152 (512104)