Хвороби озимої пшениці

Після відновлення весняної вегетації озимих культур, яка відбулася з настанням температури вище 5°С, розпочалася активна вегетація. За останні десятки років середньорічна температура зросла на 0,8°С, а середня температура січня та лютого на 1-2 °С. Про факти підвищення температур свідчить зима цього року, яка була тепліша від середньостатистичних показників. Протягом зими випадала достатня кількість опадів, а сніговий покрив рятував землю від замерзання. Ці погодні умови сприяли збереженню та накопиченню фітопатогенів в ґрунті й на рослинних рештках. Одним із шкодочинних факторів, що перешкоджає одержанню високих та якісних врожаїв, є хвороби, а точніше – збудники, які спричинюють їх. Втрати врожаю від хвороб сягають 15 – 42%, а в роки епіфітотій – 70% і більше. Озима пшениця уражується багатьма хворобами різної етіології.

Найбільш поширеними хворобами озимої пшениці на території України є: снігова пліснява, борошниста роса, кореневі гнилі, септоріоз, піренофороз, іржасті хвороби, фузаріоз колоса. Температурні режими, в залежності від регіону, досягли мінімальних при яких відбувається зараження рослин більшістю збудників вищезгаданих хвороб. Для запобігання виникненню цих захворювань (а профілактика, як відомо, набагато дешевша й ефективніша, ніж лікування!) пропонуємо використовувати наступні фунгіциди:

Вчасне застосування фунгіцидів, як одного з елементів технології вирощування, дасть можливість вашим посівам продуктивніше реалізувати свій потенціал!

За більш детальною інформацією щодо більш якісного використання зазначених фунгіцидів, враховуючи фітосанітарний стан Вашого регіону, наявність тих чи інших хвороб, звертайтеся до регіональних експертів компанії «ЕРІДОН».

Якісних та стабільних Вам врожаїв!


Менеджер з розвитку продуктів «ЕРІДОН» 
ЧЕРНЕНКО Євген Петрович |
(050)-373-95-24

 

Де придбати?

12 ms. PHP memory: 2097152 (522240)