Гербіцид "Сальса" на озимому ріпаку

В більшості регіонів України починаються обробки ріпаку гербіцидом Сальса®. Цей гербіцид обов’язково потрібно вносити разом з ад’ювантом.

Компанія Ерідон пропонує використовувати разом з гербіцидом Сальса® унікальний ад’ювант – МультиМастр®. Застосовуючи разом з гербіцидом МультиМастр®, ми тим самим підвищуємо його дію на бур’яни (ця суміш “забирає” також і амброзію в фазі сім’ядолей). Завдяки здатності МультиМастр® розчиняти кутикулярний віск, препарат швидше проникає всередину бур’яна, крім того він має відмінні липучі властивості – робочий розчин не стікає з листя оброблених рослин.

МультиМастр® під дією ультрафіолета полімеризується, і захищає робочий розчин від дії високих температур та швидкого його висихання. МультиМастр® має властивість робити краплі спрея менш леткими, зменшуючи тим самим знесення препаратів вітром.

Використовуючи МультиМастр® в дозі 0,08 л/100 л робочого розчину разом з Сальса® ми підвищуємо його ефективність. Не рекомендується використовувати гербіцид Сальса® разом зі Спрей-Ейд® чи Спрей-Ейд Комплекс®.


Менеджер з агрономічних питань «ЕРІДОН»  
СВЕРІДА Віктор Михайлович |
(050)-357-03-88

Де придбати?

10 ms. PHP memory: 2097152 (516616)