• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Осіннє кущення озимих зернових та розгалуження озимого ріпаку

Осіннє кущення озимих зернових та розгалуження озимого ріпаку

Останніми роками в Україні через брак вологи в ґрунті та пізні строки сівби в озимих зернових майже не має осіннього кущення.

Весняне кущення, особливо за умови швидкої і теплої весни, може взагалі не відбутись або бути дуже слабким. В рослині за інтенсивність кущення відповідають цитокініни. Відповідно, можна зробити висновок, що чим гірше розвинені рослини, тим менше цитокінінів і гірше кущення. Після того, як рослини проходять стадію кущення, не існує механізмів виправити ситуацію і збільшити кількість продуктивних пагонів. Звичайні програми з живлення макро- та мікроелементами не можуть істотно вплинути на кущення озимих зернових, в той час, як кущення вимагає гормональної регуляції.

Внесення Міллерплекс® у фазу 3-5 листків (ініціація кущення) стимулює його навіть на відстаючих у розвитку посівах озимої пшениці: Він містить НАТУРАЛЬНІ цитокініни та їх прекурсори (речовини з яких рослина сама буде синтезувати цитокініни) – гормональна стимуляція кущення буде відбуватись на клітинному рівні. АБСОЛЮТНО так само, як це відбувається в природі.
Міллерплекс® містить також амінокислоти та специфічні вуглеводи, «високоенергетичні» сполуки, які економлять енергію рослин, дозволяючи краще підготуватись до зимівлі, підвищуючи рівень сухих речовин і цукрів всередині рослин.

Міллерплекс® також містить в собі ад’юванти, які разом з амінокислотами та вуглеводами забезпечують швидке його поглинання навіть за несприятливих умов. Дозування Міллерплекс® на озимих зернових: 3-4 лист – 0,5 л/га 5 лист – 0,6 л/га.


Озимий ріпак

Внесення Міллерплекс® у фазу 4-8 лист, стимулює закладку бокових бруньок в результаті чого ми отримуємо більш розгалужені рослини ріпаку. Міллерплекс® також підвищує зимостійкість рослин, тим самим підвищуючи відсоток рослин, що перезимували. В результаті отримане розгалуження може компенсувати недостатню густоту рослин навесні! Дозування Міллерплекс® на ріпаку – 0,6 л/га. 


Менеджер з агрономічних питань «ЕРІДОН»  
СВЕРІДА Віктор Михайлович |
(050)-357-03-88

Де придбати?

13 ms. PHP memory: 2097152 (522520)