• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Гербіцид ґрунтової дії для знищення бур’янів у посівах цукрових буряків

Гербіцид ґрунтової дії для знищення бур’янів у посівах цукрових буряків

Незабаром розпочнеться посівна кампанія цукрових буряків. І перед виробниками цукроси-ровини постає нелегкий вибір - застосовувати ґрунтові гербіциди, чи ні?

Відповідь на це питання є однозначною - система боротьби з бур'янами у посівах цукрових буряків повинна базуватися на раціональному поєднанні захисної дії ґрунтових та посходових гербіцидів.

Цьогорічна весна обіцяє бути теплою та вологою. Тому, для ефективного контролю бур'янів слід вчасно використовувати найдієвіший в даному аспекті технологічний прийом - ґрунтовий гербіцид.

Окрім того, необхідно пам'ятати, що:

  • цукрові буряки - культура, яка потребує чистих посівів, особливо з перших днів вегетації
  • якщо на інших культурах забур'яненість можна ліквідувати в більш пізній період розвитку як самої культури так і бур'яну, то цукрові буряки потрібно захищати якомога раніше - з перших днів до 4-х перших тижнів вегетації (гербокритичний період);

Враховуючи те, що досить шкодочинними, для культури цукрових буряків є дводольні бур'яни, передусім необхідно прикласти усіх зусиль для їх ефективного контролю.

В цій системі, досить дієвим рішенням буде застосування гербіциду Ленацил Бета. Він контролює широкий спектр дводольних бур'янів. Термін активності препарату складає 30-60 днів. Норма внесення становить від 0,8 до 2,0 кг/га залежно від типу ґрунту. Норма витрати робочої рідини 200-300 л/га.

Наприклад, за гумусу в ґрунті 2,8-3% слід діяти за схемою:

  • Ленацил Бета (1,2 кг/га) + Дуал Голд (1,2 л/га) + ґрунтові грамініциди у баковій суміші.

Ленацил Бета (0,2-0,3 кг/га) - хороший партнер у баковій суміші з Бетанал Експерт (1,0 л/га) + Терра-Сорб Фоліар (0,5 л/га). Але слід пам'ятати, що така композиція препаратів допускається до застосування на цукрових буряках у фазу від 2-х пар справжніх листків.

Всі препарати Ви можете придбати звернувшись до представників «ЕРІДОН» у Вашому регіоні.

Успішної Вам праці та гарних врожаїв!


Менеджер з розвитку продуктів «ЕРІДОН» 
ЯКУСИК Михайло Михайлович |
(095)-285-28-72

Де придбати?

12 ms. PHP memory: 2097152 (522360)