• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Фізіологічне стимулювання ростових процесів на озимій пшениці та озимому ріпаку за допомогою позакореневих добрив від компанії ROSIER S.A.

Фізіологічне стимулювання ростових процесів на озимій пшениці та озимому ріпаку за допомогою позакореневих добрив від компанії ROSIER S.A.

Ефективне використання рослинами озимої пшениці та озимого ріпаку елементів живлення з внесених добрив сильно залежить від рівня забезпечення тканин певними елементи та погодних умов, які вносять корективи у дані процеси.

Так, за умов теплої осені, основним фактором, який забезпечує оптимальну перезимівлю рослин є накопичення достатньої кількості цукрів на рівні кореневої шийки (озимий ріпак) та вузла кущіння (озима пшениця). Тоді як за умов холодної та дощової осені для рослини пріоритетним є нарощування кореневої системи та посилення споживання продуктів за неоптимальних температурних умов.

За умов теплої осені ефективним є застосування у фазу 6-8 листків на озимому ріпаку та 4-5 листків на озимій пшениці позакореневого рідкого комплексного добрива Розалік Mg, Mn, N, S у нормі 2-3 л/га. Застосування даного добрива сприяє стрімкому посиленню фото-синтетичної активності посівів та накопичення цукру у тканинах рослин.

За умов холодної та дощової осені ефективним є застосування у фазу 6-8 листків на озимому ріпаку та 4-5 листків на озимій пшениці позакореневого рідкого комплексного добрива Розалік Zn, P, N, S у нормі 2-3 л/га. Застосування даного добрива забезпечує стимуляцію росту кореневої системи рослин та посилення споживання елементів живлення з внесених добрив.

Бажаємо Вам гарних врожаїв!


Менеджер з розвитку продуктів для мінерального живлення рослин
СУВОРОВ Микита Олексійович | 
(050)-410-16-14

Де придбати?

14 ms. PHP memory: 2097152 (518968)