Фізіологічне стимулювання ростових процесів на озимій пшениці та озимому ріпаку за допомогою позакореневих добрив від компанії ROSIER S.A.
Дата публікації: 3 жовтня 2018
Переглянуло: 174 осiб
Ефективне використання рослинами озимої пшениці та озимого ріпаку елементів живлення з внесених добрив сильно залежить від рівня забезпечення тканин певними елементи та погодних умов, які вносять корективи у дані процеси.
Так, за умов теплої осені, основним фактором, який забезпечує оптимальну перезимівлю рослин є накопичення достатньої кількості цукрів на рівні кореневої шийки (озимий ріпак) та вузла кущіння (озима пшениця). Тоді як за умов холодної та дощової осені для рослини пріоритетним є нарощування кореневої системи та посилення споживання продуктів за неоптимальних температурних умов.
За умов теплої осені ефективним є застосування у фазу 6-8 листків на озимому ріпаку та 4-5 листків на озимій пшениці позакореневого рідкого комплексного добрива Розалік Mg, Mn, N, S у нормі 2-3 л/га. Застосування даного добрива сприяє стрімкому посиленню фото-синтетичної активності посівів та накопичення цукру у тканинах рослин.
За умов холодної та дощової осені ефективним є застосування у фазу 6-8 листків на озимому ріпаку та 4-5 листків на озимій пшениці позакореневого рідкого комплексного добрива Розалік Zn, P, N, S у нормі 2-3 л/га. Застосування даного добрива забезпечує стимуляцію росту кореневої системи рослин та посилення споживання елементів живлення з внесених добрив.
Бажаємо Вам гарних врожаїв!
Менеджер з розвитку продуктів для мінерального живлення рослин
СУВОРОВ Микита Олексійович | (050)-410-16-14