• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Стимулювання осіннього кущення озимої пшениці

Стимулювання осіннього кущення озимої пшениці

На посівах пшениці Мілллерплекс, внесений у фазу 3-5 листків стимулює осіннє кущення навіть на відстаючих у розвитку посівах. Після того як рослини проходять стадію кущення, не існує механізмів виправити ситуацію і збільшити кількість продуктивних пагонів. Кущення вимагає гормональної регуляції. Саме тому на посівах озимої пшениці потрібно застосовувати Міллерплекс в нормі 0,5 л/га разом із позакореневим живленням та фунгіцидами. 

Після випадання опадів на посівах озимої пшениці масово почнуть сходити бур’яни або падалиця ріпаку та соняшнику. Тому прогнозовано будуть необхідні гербіцидні обробітки, особливо після підвищення температури. 

Міллерплекс можна використовувати в баковій суміші на посівах озимої пшениці разом із фунгіцидами та гербіцидами із класу сульфанілсечовин. Використання Міллерплекс на посівах озимої пшениці в осінній період забезпечить гарний розвиток рослин із розвинутою кореневою системою та закладкою продуктивних пагонів, які будуть основою старту та розвитку рослин  у весняний період при віднов-ленні вегетації.

Оптимальною схемою на посівах озимої пшениці в фазі 3-5 листків є наступна:

Вдалих Вам врожаїв!


Менеджер з агрономічних питань «ЕРІДОН» 
ГРИГОРЕНКО Ярослав Вікторович | 
(095)-280-02-79  

Де придбати?

9 ms. PHP memory: 2097152 (519096)