Еволюшн 21%, КЕ

Застосування препарату
Об’єкт захистуШкодочинний об’єктФаза внесенняНорма витрати препаратуКратність обробокТермін очікування до збору врожаю, діб
Соняшник СоняшникБагаторічні злакові бур'яни, Однорічні злакові бур'яниДля однорічних - у фазу 2-4 листків у бур’янів, для багаторічних - За висоти бур’янів 10-20 см (у обох випадках незалежно від фази розвитку культури, але до змикання рядків)0,35-0,5 + ПАР для однорічних та 0,75-1,0 + ПАР для багаторічних1
Ріпак озимий Ріпак озимийБагаторічні злакові бур'яни, Однорічні злакові бур'яниДля однорічних - у фазу 2-4 листків у бур’янів, для багаторічних - За висоти бур’янів 10-20 см (у обох випадках незалежно від фази розвитку культури, але до змикання рядків)0,35-0,5 + ПАР для однорічних та 0,75-1,0 + ПАР для багаторічних1
Соя СояБагаторічні злакові бур'яни, Однорічні злакові бур'яниДля однорічних - у фазу 2-4 листків у бур’янів, для багаторічних - За висоти бур’янів 10-20 см (у обох випадках незалежно від фази розвитку культури, але до змикання рядків)0,35-0,5 + ПАР для однорічних та 0,75-1,0 + ПАР для багаторічних1
Цукровий буряк Цукровий бурякБагаторічні злакові бур'яни, Однорічні злакові бур'яниДля однорічних - у фазу 2-4 листків у бур’янів, для багаторічних - За висоти бур’янів 10-20 см (у обох випадках незалежно від фази розвитку культури, але до змикання рядків)0,35-0,5 + ПАР для однорічних та 0,75-1,0 + ПАР для багаторічних1
Горох ГорохБагаторічні злакові бур'яни, Однорічні злакові бур'яниДля однорічних - у фазу 2-4 листків у бур’янів, для багаторічних - За висоти бур’янів 10-20 см (у обох випадках незалежно від фази розвитку культури, але до змикання рядків)0,35-0,5 + ПАР для однорічних та 0,75-1,0 + ПАР для багаторічних1
Характеристики препарату
Група ЗЗР
Гербіциди
Грамініциди
Виробник
UPL UPL
Діюча речовина
Клетодим: 140 г/л
Хізалофоп-П-етил: 70 г/л
Препаративна форма
Концентрат емульсії
Хімічна група
Арилоксифеноксипропіонати
Циклогександіони
Упаковка5
Упаковка: одиниця виміру
л

Опис продукту

Еволюшн 21%, КЕ - селективний системний гербіцид для контролю однорічних та багаторічних злакових бур’янів. Завдяки синергічному поєднанню двох діючих речовин Еволюшн має високу швидкість дії, високоселективний до культури та забезпечує надійний контроль багаторічних злакових бур’янів.

Механізм дії

Поєднання у гербіциді Еволюшн двох системних діючих речовин (клетодиму та хізалофоп-П-етилу) забезпечує синергічний ефект: Еволюшн має високу швидкість дії, високоселективний до культури та забезпечує надійний контроль багаторічних злакових бур’янів.

Діючі речовини проникають через листя та стебла чутливих культур, концентруються у точках росту, блокуючи синтез ліпідів. Знищують як надземну, так і кореневу частини злакових бур’янів. У толерантних культурах включаються в обмін речовин та швидко дезактивуються.

Головні переваги

  • Синергізм двох діючих речовин
  • Контроль усіх видів злакових бур’янів
  • Висока ефективність проти падалиці зернових культур
  • Швидка дія
  • Неперевершена системна активність
  • Відсутність повторного відростання бур’янів
  • Селективний до культури

Особливості застосування

Для одержання стабільно високої біологічної ефективності грамініциду Еволюшн у робочий розчин потрібно додавати ПАР Аміго Стар (0,5% робочого розчину).
Для одержання гарантованого ефекту проти багаторічних злакових бур’янів слід виключити культивацію міжрядь протягом 2 тижнів після обробки. Максимальна кратність обробок – 1 раз.
Не можна проводити обробку посівів у періоди, коли листя бур’янів та рослин культури зволожене або протягом 1 години після обробки очікуються опади.

Ефективність

Еволюшн проникає в рослини бур’янів через надземні органи та переміщується у кореневу систему, знищуючи бур’яни. Висока системна активність Еволюшн виключає повторне відростання бур’янів. Завдяки високій селективності Еволюшн не викликає фітотоксичності у дводольних культур, на яких рекомендований до застосування.
Діючі речовини гербіциду Еволюшн швидко розкладаються в ґрунті (період напіврозпаду становить 3-7 днів), тому Еволюшн безпечний для наступних культур у сівозміні.

Рекомендована норма витрати робочого розчину

200-300 л/га

Технічні рекомендації

Для забезпечення якісного внесення препарату та його високої ефективності рекомендується використовувати двоплощинні форсунки IDTA, IDKT з розміром крапель 350-480 МОД μm.

Сумісність

Еволюшн сумісний з препаратами бетанальної групи, гербіцидами на основі клопіраліду, аклоніфену, сульфонілсечовин та ряду інших речовин. Сумісний з більшістю інсектицидів та фунгіцидів. Не рекомендовано змішувати з гербіцидами на основі бентазону, імазаквіну та добривами. Препарат не сумісний з пестицидами, що мають лужне значення pH. 

Де придбати?

18 ms. PHP memory: 2097152 (612768)