• Агроінфо
  • Новини
  • Ерідон Успіх гарантовано

Ерідон Успіх гарантовано

Ось і настала гаряча пора посівної. По всій країні вже киплять весняно-польові роботи на ланах. Для успіху дуже важливо не лише те, як обробляють землю, але й яким насінням сіють, які добрива застосовують та безліч інших факторів. 

Однак не останньою чергою важливий чинник — надійний партнер, який вчасно і якісно забезпечить господарство потрібними засобами виробництва. І саме такою компанією сільгоспвиробники вважають «Ерідон».

Ця потужна компанія надає повний спектр товарів для клієнтів, які необхідні для одержання високих урожаїв, уникнувши великої кількості ризиків. Вона допомагає агрокомпаніям виходити на вищі технологічні рівні й досягати оптимальних результатів. Прикладів цьому багато, узяти хоча б «Докучаєвські чорноземи» з Полтавщини та «Сварог Вест Груп» із Поділля.

Анатолій Кибка,
генеральний директор ТОВ «Докучаєвські чорноземи»

«Уже понад 10 років триває наша співпраця з «Ерідон». Це засоби захисту рослин, мікродобрива, стимулятори росту, насіння соняшнику, кукурудзи, цукрових буряків, а також зернових культур. Крім цього, ми працюємо з ними в сегменті мінеральних добрив і досить успішно»

ТРИВАЛА СПІВПРАЦЯ
У ТОВ «Докучаєвські чорноземи» свою хліборобську долю давно вже пов’язали з компанією «Ерідон», від якої вони отримують насіння, добрива та засоби захисту рослин.

Треба собі лише уявити, що це за агропідприємство. Землі ТОВ «Докучаєвські чорноземи» розташовані на території Полтавської та Харківської областей. Загалом підприємство об’єднує дев’ять окремих підприємств із єдиним керівницьким центром у місті Карлівці, які обробляють понад 30 тис га ріллі. Але, окрім цього, підприємство має інкубаторно- птахівниче виробництво, хлібзавод, сучасний елеватор, займається свинарством та вирощуванням ВРХ. Таким чином агрокомпанія розвивається за принципом замкнутого циклу, тобто має власні потужності вирощування, переробки та реалізації своєї сільгосппродукції. 

Зрозуміло, що таке величезне підприємство не може покладатися на абияких партнерів. Тут як ніде дуже високо цінують якість, надійність та пунктуальність. 

НАДІЙНІСТЬ
За словами Анатолія Кибки, «Ерідон» — одна з перших компаній, з якою господарство почало працювати. Один раз скориставшись послугами цього постачальника засобів агровиробництва, «Докучаєвські чорноземи» більше не втрачають зв’язків із ним. 

«Нам дуже подобається, що співробітники цієї компанії надзвичайно комунікабельні, — розповідає гендиректор агропідприємства. — Та й керівництво «Ерідон» завжди йде назустріч у разі потреби, адже розуміє: це сільське господарство — справа ризикована. Тому ситуації бувають різними, і без підтримки часом не обійтись. А у «Ерідон» досить непогана система кредитування». 

РИЗИКОВАНЕ ВИРОБНИЦТВО
Чим вирізняється Полтавщина, так це безхмарним небом, яке можна спостерігати практично в усі пори року. Та, якщо городянам така погода тільки на руку, селянам яскраве сонечко без дощів нічого втішного не принесе. 

У таких складних умовах потрібний гнучкий підхід до вирощування усіх сільгоспкультур. Наприклад, у «Докучаєвських чорноземах» пильно стежать за розвитком озимих під час зимівлі і проводять аналіз щодо потреби конкретного поля в мінеральному живленні та засобах захисту. 

Аграрії приймають досить грамотне рішення, знижуючи фінансове навантаження на гектар, якщо не бачать у перспективі максимальний урожай. У результаті в «Докучаєвських чорноземах» завжди хороші показники рентабельності. За даними господарства, собівартість пшениці, вирощеної на тутешніх полях, становить 1000 грн/т. А тому за її реалізації і рентабельність продукції буде високою.

Поряд із рентабельністю й урожайність у господарстві непогана: наприклад, пшениці — 45–55 ц/га. Хоча траплялись роки, коли цей показник доходив до рівня 72 ц/га. І все це — другий та третій класи! Щодо інших культур урожайність така: соняшник — 40 ц/га, кукурудза — 88 ц/га, гречка — 22 ц/га, цукрові буряки — 55 т/га.

Результат пристойний, і тактика вдала. Проте навряд чи вдалося б її втілити в життя, якби не гнучкість компанії «Ерідон», яка, за словами Анатолія Кибка, завжди готова піти на компроміс.

Агрономи господарства висувають високі вимоги до хімікатів. Так, тут не працюють із генеричними засобами захисту рослин. Дуже задоволені продукцією, яку постачає компанія «Ерідон»: за всі роки співпраці не було жодного випадку поставки неякісного товару.

СІВОЗМІНА
Що стосується добрив, то на полях «Докучаєвських чорноземів» активно застосовують рідкі азотні добрива, які вносять тут як безпосередньо в грунт, так і по вегетації.

«Враховуючи кількість добрив, яку ми вносимо, систему нашої сівозміни, великого значення надаємо і застосуванню мікроелементів та стимуляторів росту. Адже ми повинні дати рослині все, щоб забезпечити їй той ріст і розвиток, за якого одержимо найбільшу віддачу», — говорить Анатолій Кибка.

Тож за такого серйозного підходу до агровиробництва зрозуміло, що сівозміни в усіх дев’яти господарствах цього великого агропідприємства дотримуються абсолютно чітко: за зерновими йдуть буряки чи соняшник, далі — ярий ячмінь чи просо, а після них — кукурудза протягом трьох років. Виходить, що соняшник повертається на те саме поле через сім років — «як у книжці написано». 

«Однак кілька років тому ми перейшли на вирощування однієї культури в одному господарстві, — розповідає генеральний директор. — Це означає, що на всіх полях певного господарства цього року вирощують одну культуру, а наступного — згідно із сівозміною — іншу». Просте рішення, але воно дає безліч переваг у логістиці і контролі за агровиробництвом.

ТОВ «Докучаєвські чорноземи» розвивається за принципом замкнутого циклу, тобто має власні потужності вирощування, переробки та реалізації своєї сільгосппродукції

Андрій Гордійчук,
голова правління «Сварог Вест Груп»

«Що досить важливо, крім стабільності поставок і якості товарів, компанія «Ерідон» завжди гнучко підходить до питання розрахунків, підбираючи оптимальний варіант для сільсько-господарського виробника, тим самим підтверджуючи лозунг компанії «Співпраця, яка гарантує успіх!»»

ПРИКЛАД КОМПАНІЇ «СВАРОГ» 
Ще одна компанія, яка успішно співпрацює з «Ерідон», — це корпорація «Сварог Вест Груп». На сьогодні корпорація об’єднує аж 26 підприємств, які працюють в усіх сферах сільського господарства, а її сільгоспугіддя розташовані в Хмельницькій та Чернівецькій областях. На площі понад 80 тис. га тут вирощують цукрові буряки, злакові культури, кукурудзу на зерно, сою, горох і багаторічні трави. 

Як і полтавчани, велику увагу в «Сварозі» приділяють чіткому дотриманню технологій вирощування сільгоспкультур. Тільки так можна досягти бажаного результату. Минулого року врожайність озимої пшениці тут становила 64,25, озимого ріпаку — 38,14 ц/га, кукурудзи — 101 ц/га в сухій вазі.

Голова правління корпорації «Сварог Вест Груп» Андрій Гордійчук зазначає: «Завдяки дотриманню оптимальної сівозміни і застосуванню сучасних агротехнологій, урожайність, наприклад пшениці, в окремих агрофірмах «Сварог Вест Груп» сягнула понад 100 ц/га».

ДАВНЯ ДРУЖБА
«Сварог» і «Ерідон» пов’язує давня дружба. За цей час у агротехнічних підходах підприємства сталося немало змін. Якщо раніше тут практикували застосування препаратів-генериків, то нині в технологіях використовують виключно оригінальні препарати. Це один важливий момент, який є передумовою досягнутого успіху.

Компанія «Ерідон» уже понад 18 років утримує лідируючі позиції на ринку постачання обігових засобів виробництва для сільського господарства. Останніх чотири роки співпраця зі «Сварогом» активізувалася, і обсяги закупівель збільшились в рази: на сьогодні близько 90% потреб у засобах захисту рослин та насіннєвому матеріалі, понад 50% мінеральних добрив для корпорації постачає саме компанія «Ерідон». 

КОНСУЛЬТАЦІЇ
Як і інших своїх клієнтів, фірма «Ерідон» забезпечує «Сварог Вест Груп» не лише високоякісною продукцією — незалежно від того, чи то препарати, насіння, чи добрива, — але й високопрофесійною консультаційною підтримкою щодо технологій їхнього застосування та вирощування сільгоспкультур. У кожному регіоні, окрім менеджерів із продажу, в компанії «Ерідон» працюють агрономи-консультанти, професійні спеціалісти, які забезпечують клієнтам повний технологічний супровід виробничого процесу: від планування до збирання врожаю. Вони також стають добрими порадниками і друзями агрономів у полі.

Хмельницькі аграрії дуже задоволені таким варіантом співпраці, адже щороку умови на полі змінюються, а хто як не досвідчений фахівець зможе порадити, як і що слід краще зробити, аби отримати від землі очікуваний прибуток.

18 ms. PHP memory: 2097152 (537936)