• Агроінфо
  • Новини
  • Виставка сільського господарства «ІнтерАГРО-2012»

Виставка сільського господарства «ІнтерАГРО-2012»

Високі позиції у рейтингах дистриб'юторів і дилерів, найкраща пізнаваність, найякісніша та найширша лінійка продукції, швидке реагування фахівців компанії на проблеми клієнтів — саме ці особливості вирізняють діяльність компанії «Ерідон» на ринку оборотних засобів для вітчизняного аграрія.

Стенд компанії «Ерідон» протягом усієї виставки «ІнтерАГРО-2012» збирав чимало народу. Та воно й не дивно: компанія знана та улюблена багатьма сільгоспвиробниками з усіх регіонів України. Успіх досягнуто завдяки і налагодженому менеджменту, і наданню якісного сервісу, і чіткому та незмінному дотриманню перевіреній часом стратегії.

З компанією «Ерідон» будь-які агровершини стають легкодосяжними!

Висококласні спеціалісти компанії «Ерідон» завжди допоможуть сільгоспвиробникові визначитися з технологією вирощування культур, надаючи кваліфіковану підтримку аграрію на цьому шляху від початку до кінця. Бо й принципи діяльності компанії зосереджені саме на своєчасному реагуванні на запити клієнта: чи то поставка необхідних засобів захисту рослин або кормових добавок, чи то виїзд на поля та вирішення проблем із вирощуванням культур безпосередньо в господарстві.

Тож не зупинятися на досягнутому, а продовжувати добру традицію успішного розвитку своєї компанії, незмінними складовими якого є високий професіоналізм спеціалістів, беззаперечна якість пропонованих продукції та послуг, бездоганна репутація як у сфері ділових контактів, так і серед аграріїв, а звідси — повна довіра клієнтів, постійне прагнення інновацій та розширення напрямів діяльності з незмінною орієнтацією на потреби клієнтів — ось основні плани компанії на 2012 р.

Упевнено крокувати роком прийдешнім сільгоспвиробникам допоможе надійна «ерідонівська» підтримка. Час і результати — найкращі акценти діяльності будь-якої компанії, а вони вже 18 років поспіль свідчать: компанії «Ерідон» можна довіряти на всі 100%!

На стенді компанії «Ерідон», під час «ІнтерАГРО-2012», кожен з відвідувачів міг отримати кваліфіковану консультацію.

10 ms. PHP memory: 2097152 (520784)