День поля на тему соняшнику за участі компаній "Ерідон", "R.A.G.T" та "Euralis"

region
Область:
Одеська
date
Дата проведення:
12 вересня 2018
tema
Тематика:
соняшник, технології вирощування
org
Організатор:
МПП Фірма "Ерідон", R.A.G.T., Euralis
point
Назва господарства:
ПП "ГСП"

Відбувся день поля за участю компаній "Ерідон", Euralis та R.A.G.T головною темою якого став соняшник.

Святослав Нереуцький, регіональний експерт відділу технологічної підтримки «Ерідон», за допомогою пенетрометру виміряв щільність ґрунту,  на основі чого надав поради щодо правильної обробки ґрунту та подальшого контролю його щільності. 
Важливою складовою отримання гарних врожаїв є система живлення, яка на цьому демо-полі включала внесення Росаферт 12-24-12 при посіві, а також обробка Терра-Сорб Комплекс та Розалік B разом з інсектицидною та гербіцидною обробкою у фазі «зірочка».

Гарно зарекомендувала себе схема Проман 600 у нормі 2,5 л/га + Ацетер Супер 1,8 л/га, що спрацювала чудово і втримала амброзію, в той час, як на контролі висота цього бур'яну була більше за висоту соняшнику (див. фото).

Проман 600 - досходовий системний гербіцид від бельгійської компанії Belchim для захисту посівів соняшнику, сої та картоплі від однорічних дводольних та деяких злакових бур`янів

Всього на дні поля спеціалістами насіннєвих компаній було продемонстровано 26 гібридів компаній Euralis та R.A.G.T. Остання презентувала нову лінійку соняшнику з класичними гібридами:

12 ms. PHP memory: 2097152 (512640)