День поля Ерідон та DSV в Одеській області, 2019 рік

region
Область:
Одеська
date
Дата проведення:
27 травня 2019
tema
Тематика:
озима пшениця, озимий ріпак
org
Організатор:
МПП Фірма "Ерідон", DSV
point
Назва господарства:
СФГ Тетяна

27.05 в Одеській області відбувся День поля на тему: "Озимий ріпак ДСВ. Селекція, технологія, інновації. Оптимальні рішення від Ерідон"

Партнери могли побачити гібриди, які гарно зарекомендували себе в регіоні в минулі роки - Рафінесс, Тайфун, Далтон, а також новинки - Тігріс та Пасат.

На днях поля було висвітлено особливості оптимального використання засобів захисту рослин в технологіях захисту ріпаку. Особлива увага акцентувалася на тонкощах проведення рістрегуляції озимого ріпаку в розрізі типів гібридів, строків сівби, норм висіву та по продуктах, які використовуються для цього:

Учасники отримали рекомендації від менеджера з агронічних питань "Ерідон", Святослава Нереуцького, щодо проведення рістрегуляції сумішами цих препаратів у різних ситуативних випадках в полі. Було презентовано різні варіанти системи удобрення озимого ріпаку з використанням традиційних добрив - аміачної селітри і КАС , а також інноваційних - Росаферт 12-24-12, Салетросан, Тіосульфат амонію та Сульфат амонію Макрокристал.

Окрім цього в посівах були використані добре відомі Розалік B, МультиМастр, Терра-Сорб Комлпекс, БлекДжек.

Дякуємо партнерам за інтерес до заходу. Досягаймо успіху разом!
 

10 ms. PHP memory: 2097152 (512296)