• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Асортимент насіння гороху від компанії «Ерідон»

Асортимент насіння гороху від компанії «Ерідон»

Горох є важливою культурою у сівозмінах і вважається одним із найкращих попередників для багатьох сільгоспкультур. Цьому сприяє короткий період вегетації, здатність накопичувати азот у ґрунті, зменшення тиску хвороб через переривання циклу розвитку багатьох збудників та покращення структури ґрунту після його вирощування.

Правильний підхід до оцінки економічної ефективності вирощування цієї культури повинен включати не тільки вартість вирощеного зерна, але й позитивний вплив гороху як попередника на врожайність послідуючої культури. Також важливим у сучасних умовах є раннє збирання, що дозволяє раніше звільнити посівні площі та зберегти вологу восени.

Важливою передумовою успішного вирощування гороху є використання сучасних високопродуктивних сортів, які представлені у нашому портфоліо насіння ярих культур. Пропонуємо ознайомитися з їх асортиментом.

Асортимент насіння гороху від "Ерідон"

Сорт Група стиглості Оригінатор
Аватарновинка Середньостиглий
Selgen
Вельвет Середньоранній Saatbau
Стабіл Середньостиглий Saatbau

 

Детальний опис сортів гороху від "Ерідон" у 2024 році

  • Аватарновинка - середньостиглий сорт гороху з потужним початковим ростом. Дуже пластичний, має високу та стабільну врожайність, стійкість до кореневих гнилей, характеризується стійкістю до посухи та осипання. Низька активність інгібітора трипсину в сорті Аватар - надають йому дуже сприятливу корисну цінність. Оригінатор: Selgen.
  • Вельвет - середньоранній пластичний сорт із швидким раннім ростом та стабільною врожайністю. Рослина середньої висоти з покращеною стійкістю до вилягання. Зерно жовте, округле, середньої TGW має збалансований колір. Характеризується високою стійкістю до аскохітозу, стеблової та кореневої гнилі, борошнистої роси, вірусних захворювань та іржі. Має середній вміст білка, низьку активність інгібітора трипсину (підходить також для годування тварин). Оригінатор: Saatbau.
  • Стабіл - сорт жовтозерного гороху селекційної станції Nickerson Seeds (Велика Британія), яка входить до скдаду Limagrain Group.  Цей сорт зарекомендував себе як промисловий стандарт у різних країнах Європи, адже має чудове поєднання агротехнічних ознак - швидкий старт, відмінну стійкість до пероноспорозу, підвищену стійкість до вилягання стебла та осипання насіння, високий потенціал врожайності. Оригінатор: Saatbau.

Де можна купити насіння гороху оптом в Україні?

Для того, щоб купити посівний матеріал гороху, звертайтесь до представників "Ерідон" у регіонах.

Де придбати?

10 ms. PHP memory: 2097152 (521768)