• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Актуальний період для проведення ранньо-весняного підживлення озимих зернових культур основними та спеціальними мінеральними добривами

Актуальний період для проведення ранньо-весняного підживлення озимих зернових культур основними та спеціальними мінеральними добривами

Зважуючи на стан полів та середньодобову температуру повітря, яка в деяких регіонах вже встановилась на рівні +1+5 °C, прийшов час для проведення ранньовесняного підживлення озимої пшениці та ріпаку мінеральними добривами. Це забезпечить дружній старт відновлення вегетації та формування додаткового біологічного потенціалу для отримання більшого врожаю та поліпшення його якісних показників.

Разом з традиційною аміачною селітрою, сульфатом амонію та новим основним добривом Saletrosan 26 ("Салетросан"), у портфелі ексклюзивних спеціальних добрив від компанії «Ерідон» представлене добриво для кореневого підживлення Росаферт 16-14-07+15S+4Mg.

Розуміючи критичну біологічну потребу рослин озимої пшениці та ріпаку у фосфорі, яка особливо проявляється під час періоду відновлення вегетації, на перше місце після азоту у мінеральному живленні цих культур виступає фосфор. Саме тому швидке забезпечення рослин даним елементом потребує внесення через ґрунт (ґрунтовий розчин),  що буде вирішальним у процесі розвитку кореневої системи. Потужна коренева система забезпечить швидкий доступ рослин до ґрунтової капілярної вологи у пізні фази і стане основою ефективної вегетації культури в умовах повітряної посухи, яка часто спостерігається в період з 3-ої декади травня і до 1-ої декади червня.

Продуктом, який здатний забезпечити даний ефект є гранульоване спеціальне добриво Росаферт 16-14-07+15S+4Mg, норма внесення якого становить – 100 кг/га врозкид. Внесення даного добрива по мерзло-талому ґрунту, в умовах наявності підвищеної кількості вологи (що присутня після масового танення снігу, який випав декілька тижнів тому) є найбільш сприятливими умовами для роботи цього типу добрив.
Окрім декількох форм фосфору, які є вирішальними у ефективності добрив Росаферт, кожна гранула даного продукту містить азот у амонійній та нітратній формах, калій, сірку та кальцій.


Менеджер з розвитку продуктів для мінерального живлення рослин
СУВОРОВ Микита Олексійович |
(050)-410-16-14

Де придбати?

16 ms. PHP memory: 2097152 (523632)