Зустріч відділу технологічної підтримки, огляд полів CROPSTAGE та підготовка до польових заходів

region
Область:
Київська
date
Дата проведення:
18 травня 2023

На минулому тижні відбулася традиційна зустріч Відділу технологічної підтримки "Ерідон", яка передує літнім польовим заходам на CROPSTAGE.

Було оглянуто локації у трьох господарствах на Полтавщині, Київщині та Черкащині. Окрім цього, команда завітала на Селекційно-дослідну станцію DSV поблизу м. Черкаси.

Розпочали з ПКЗ-Агро (Пирятинський район, Полтавська область). Тут висіяна лінійка озимої пшениці (огляд поля), ячменю та ріпаку (огляд поля).

Одна з цілей зустрічі - обмін досвідом, адже спеціалісти можуть порівняти стан посівів у різних регіонах України. Оскільки найближчі польові заходи вже незабаром, а посів кукурудзи та соняшнику відбувся нещодавно - акцентували увагу на озимих зернових і ріпаку.

У цей же день спеціалісти зустрілися поблизу заводу "Лімері", де доробляється насіння IFAGRI. Команда відділу отримала нагоду одними з перших побачити найсучасніший завод.

Оглянули і CROPSTAGE у ПП "Євросем", де вже посіяли лінійку кукурудзи IFAGRI, а також 11 перспективних гібридів, які проходять випробування для розширення асортименту в майбутньому. Тут ще очікують на сходи.

Новий завод із доробки насіння - це комбінація досвіду, передових технологій та інноваційного обладнання від кращих світових виробників.

На другий день команда відвідала Селекційно-дослідну станцію DSV - один із ключових майданчиків для проведення заходів, а також місце, де про ріпак німецької селекції знають все.

Представник DSV, Олександр Коваленко, розповів про ключові тренди сезону, наголосив на що потрібно звернути увагу. Окремо зупинилися на найкращих гібридах (увійшли у ТОП-3 в Україні) минулого сезону: Домінатор і Темптейшн. Не оминули увагою і минулорічні новинки, а саме гібриди Дюк і Крокодил, які лише починають свій зірковий шлях.

Окремо зупинилися і на цьогорічних гібридах-новинках:

  • Дактарі, який є лідером по врожайності та найвищому виходу олії з 1 га за результатами німецьких державних пост реєстраційних випробувань (LSV 2021-2022 рр.)
  • Беатрікс КЛ та Матрікс КЛ із нового покоління Clearfield®, які мають унікальну комбінацію високої врожайності та набору генетичних стійкостей до жовтого вірусу турнепсу (TuYV), фомозу (RLM7) та стійкістю до розтріскування стручків (PSR), що виводить цей сегмент гібридів на новий рівень розвитку та стабільності.

Не менш цікавими є гібриди, які очікуються у портфоліо вже через рік, але про них ми детально розповімо після їх виходу у продажі. 

Не оминули увагою і ДП «Агрофірма Іскра» (Черкаська область). На CROPSTAGE у цій локації вже є сходи кукукурудзи, висіяна широка лінійка ріпаку (огляд поля), а за технологію відповідають засоби захисту рослин від IFAGRI. Посів пшениці та ячменю перебуває у гарному стані (огляд поля).

Запрошуємо на наші Дні поля у червні, щоб досягати найкращих результатів разом!

29 ms. PHP memory: 2097152 (513128)