• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Зниження фітотоксичності та гербіцидного стресу

Зниження фітотоксичності та гербіцидного стресу

У зв'язку з тривалими опадами (в Дніпропетровському регіоні в період квітня-травня випало 110 мм) відзначається фітотоксична дія на рослини від промивання ґрунтових гербіцидів, внесених під просапні культури. Це може призвести до зниження врожаю на 5-20%.

У разі прояву фітотоксичності чи гербіцидного стресу (жовті плями, деформація стебел та листя) рекомендуємо застосовувати препарат на основі амінокислот і мікроелементів Терра-Сорб Фоліар в нормі 1,0 л/га.

При пізніх строках сівби - поверхнево-активну речовину МультиМастр (0,5 л/га) в баковій суміші з ґрунтовими гербіцидами. Який, в свою чергу, не дає промитися гербіциду в кореневу зону, запобігаючи прояву фітотоксичності та пригніченню рослини, а також продовжує термін дії та ефективність препарату.

Для зняття фітотоксичності при внесенні страхових гербіцидів (Євро-Лайтінг 48% в.р., Нікіт 24% к.с., Шедов 12% к.е., Експрес 75% в.г., Агрітокс 50% в.р., Пульсар 4% в.р., Базагран 48% в.р., Діален Супер 46,4% в.р.к., Дублон Супер 55% в.д.г., Дікопур Топ 46,4% в.р.к. і т.д.) - слід застосовувати Терра-Сорб Фоліар в нормі 0,5 л/га.

Всі продукти є в наявності на складах компанії «ЕРІДОН».

Успішної Вам праці та гарних врожаїв!


Експерт з технологічної підтримки «ЕРІДОН» 
ЗАВРАЙСЬКИЙ Сергій Іванович |
(050)-411-28-61

Де придбати?

11 ms. PHP memory: 2097152 (516456)