• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Зниження фітотоксичності, рівня pH і боротьба з утворенням піни

Зниження фітотоксичності, рівня pH і боротьба з утворенням піни

Наразі актуальний період обробки польових культур. Практично по всій країні, вода, яка використовується для обприскування, має високий рівень рН, а в деяких регіонах ще й високу жорсткість.

Гормональні гербіциди (2,4 Д, Дікамба, МЦПА і ін.) дуже швидко втрачають свою ефективність (відразу після заправки – ефективність висока, а в кінці – вже може бути нульовою), вони згортаються і забивають форсунки, фільтри та інше обладнання.

Багато хто включає в бакові суміші інсектициди: піретроїди та деякі нікотіноіди – які також втрачають ефективність при високому рівні рН. Така ж ситуація і з фунгіцидами-бензимідазолами (бенлат, тіофанат-метил, карбендазим) – вони швидко руйнуються при високому рівні рН.

Проблему високого рівня рН, і пов'язані з цим проблеми, відмінно вирішує кондиціонер води Спрей-Ейд в дозуванні 0,03-0,06 л / 100 л води.

Для зниження фітотоксичності при внесенні пестицидів слід додавати в бакову суміш Терра-Сорб Фоліар у співвідношенні – 0,5 л/га (Терра-Сорб Комплекс для зниження фітотоксичності менш ефективний).

Часто, при змішуванні препаратів, в баку обприскувача утворюється піна. В нашому асортименті є препарат, який ефективно вирішує цю проблему – Термінатор Піни. Це недороге рішення, що полегшує життя нашим партнерам.

Всі продукти Ви можете придбати звернувшись до представників «ЕРІДОН» у Вашому регіоні.

Успішної Вам праці та гарних врожаїв!


Менеджер з розвитку продуктів «ЕРІДОН»
СВЕРІДА Віктор Михайлович |
(050)-357-03-88

Де придбати?

12 ms. PHP memory: 2097152 (518288)