• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Актуальний період для боротьби зі шкідниками озимого ріпаку

Актуальний період для боротьби зі шкідниками озимого ріпаку

Доводимо до Вашого відома, що при обстеженні посівів озимого ріпаку виявлено заселення площ жуками ріпакового квіткоїда (ЕПШ у період бутонізації – 2-3 екз. на рослину), ріпакового листоїда та пильника (ЕПШ становить 3-5 екз. жуків на м²) та хрестоцвітими блішками (ЕПШ становить 3-5 жуків на м²). Найближчим часом з наростанням ефективних температур розпочнеться активне пошкодження бутонів, що значної мірою може вплинути на урожайність озимого ріпаку.

Просимо провести обстеження посівів та при необхідності застосувати хімічні обробки одним із дозволенних інсектицидів: Карате 5% к.е. – 0,15 л/га, Моспілан – 0,12 кг/га, Деціс Профі – 0,07 кг/га, Данадім Мікс – 1 л/га.

За умови виявлення хвороб на посівах озимого ріпаку хімічні обробки проти шкідників доцільно поєднувати з дозволенними фунгіцидами. Проти альтарнаріозу, перноспорозу, фомозу найбільш ефективні: Тебукур 25% м.в.е. – 0,9 л/га, Імпакт – 0,8 л/га, Пропульс 25%, с.е. – 0,9 л/га.

При цій обробці в бакових сумішах доцільно використати позакореневі добрива. В фазу бутонізації Розасоль 18-18-18+МЕ – 2,5 кг/га та Розалік (В) – 1 л/га, що забезпечить збалансоване живлення та рівномірний розвиток культури, покращить цвітіння та формування стручків.

При підборі бакової суміші рекомендуємо звернути увагу, що Розасоль 18-18-18+МЕ не можна змішувати з фосфорорганічними інсектицидами (наприклад Данадім).

Всі продукти Ви можете придбати звернувшись до представників «ЕРІДОН» у Вашому регіоні.

Успішної Вам праці та гарних врожаїв!


Експерт з технологічної підтримки «ЕРІДОН»
ЗАВРАЙСЬКИЙ Сергій Іванович |
(050)-411-28-61

Де придбати?

12 ms. PHP memory: 2097152 (518376)