Запобігання пероноспорозу соняшнику

Помірні температури та підвищена вологість повітря є сприятливими для розвитку пероноспорозу (несправжня борошниста роса) на культурних рослинах, в числі яких – соняшник. Випадання опадів у вигляді короткочасних дощів та різкі перепади нічних і денних температур, які ми зараз спостерігаємо, призводять до конденсації вологи у вигляді роси, що сприяє розповсюдженню цієї хвороби. 

Первинне ушкодження пероноспорозом соняшнику може виникнути у фазу сім'ядолей-першої пари лисків. Це, в основному, насіннєва проблема, яка вирішується протруюванням насіння, а вторинне – з'являється у фазі 4-6 листків соняшнику.  Цю проблему вже необхідно вирішувати обробітком посівів ефективними фунгіцидами. Поряд з ушкодженням хворобами, на даному етапі розвитку соняшнику рослини можуть потерпати від гербіцидних та інших погодних стресів (посуха ґрунтова на фоні слабкої кореневої системи), що збільшує загрозу втрат урожаю.

Саме тому,  для вирішення проблеми пероноспорозу та підвищення комплексної стійкості (імунітету) рослин необхідний комплексний підхід із застосування антистресанту. Рекомендуємо використовувати Аміноалексін® у дозі 0,8-1,0 л/га на посівах соняшнику у фазі 4-6 листків, який має виражену імуностимулюючу та антистресову дію.  

  • Найкращий ефект матиме превентивне застосування препарату, що можна об'єднувати з листковим підживленням добривом Розалік Mg, Mn, N, S 2,0 л/га та інсектицидним захистом

Успішної Вам праці та гарних врожаїв!


Менеджер з агрономічних питань «ЕРІДОН» 
НЕРЕУЦЬКИЙ Святослав Григорович |
(050)-413-93-44

Де придбати?

9 ms. PHP memory: 2097152 (517336)