• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Як очистити обприскувач перед зимовим зберіганням?

Як очистити обприскувач перед зимовим зберіганням?

Ось і настає момент відпочинку головних помічників-трудівників з внесення засобів захисту – обприскувачів!

Для забезпечення весняного старту та вчасного виходу в поля обприскувачів необхідний правильний догляд, що забезпечить якісну роботу обприскувача, від якої залежить 50-70% врожаю.

За весь сезон роботи через всі системи та вузли проходять різні за своєї хімічною природою бакові суміші, які в свою чергу утворюють різноманітні відкладення в магістралях, форсунках, фільтрах, баку обприскувача і т.д., що призводить до їх виходу з ладу.

Тож, в кінці сезону, перед так званим “консервуванням” обприскувачів на зиму необхідно провести їх очистку/промивку, яка так само заощадить Ваші капіталовкладення на ремонт комплектуючих та простоїв в цілому.

Для запобігання вищезгаданим причинам виходу з ладу обприскувачів пропонуємо Вам професійне рішення цього питання –  застосування Спрей-Ейд.

  • Для очистки обприскувача слід використовувати 120 мл/100 л води (у випадку жорсткої води 250 мл/100 л).
  • Після приготування розчину в обприскувачі його необхідно витримати мінімум 30 хв., а потім при активному перемішуванні прогнати по всім магістралям.
  • Брудні та забиті фільтри миються окремо в 0,125-0,25% розчині. Спочатку потрібно підготувати розчин в окремій ємності й помістити в неї фільтри, форсунки, тощо на 24 години.

Рекомендується підтримувати обприскувачі в чистоті протягом всього сезону. Бажано проводити мийку обприскувача кожен раз при переході з однієї культури на іншу, а також при зміні бакових сумішей за хімічними класами пестицидів.

60-120 мл Спрей-Ейд / 100 л води триматиме Ваші обприскувачі у чистоті увесь сезон!

До зустрічі в полях!


Заступник керівника Відділу технологічної підтримки «ЕРІДОН»  
ЧЕРНЕНКО Євген Петрович | 
(050)-332-57-89

Де придбати?

7 ms. PHP memory: 2097152 (517680)