• Агроінфо
  • Новини
  • Виставка «Агро-2010»

Виставка «Агро-2010»

На стенді компанії «Ерідон», який був представлений на виставці «Агро-2010» було багатолюдно. Вже не перший рік компанія «Ерідон» є безперечним лідером на ринку ЗЗР, насіння та добрив і тому привертає до себе увагу більшості сільгоспвиробників нашої країни.

Про особливості роботи у цьому річному аграрному сезоні розповідає комерційний директор компанії «Ерідон» Ігор Лишиленко.

КІЛЬКІСТЬ ПАРТНЕРІВ — ПРЯМЕ СВІДЧЕННЯ ЯКОСТІ ОБСЛУГОВУВАННЯ 
«Виставка «Агро-2010» — це, передусім, можливість підвести підсумок весняного сезону, поспілкуватися з існуючими та потенційними клієнтами. Усі с/г виробники бажають мати надійного постачальника, який вчасно та відповідно до договору проведе поставку оборотних засобів, і саме надійність ми вважаємо основною перевагою нашої компанії. Сьогодні з нами співпрацюють понад 6 000 клієнтів, а це близько половини господарств України, які професійно займаються сільськогосподарським виробництвом».
«Кількість клієнтів — це результат високих стандартів обслуговування, ефективної логістики, високопрофесійної команди та філософії: «клієнт — перед усім!». Ріст нашої долі ринку України по насінню, засобам захисту та добривах — це результат втілення цієї «філософії» в життя».

ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ НАШОЇ РОБОТИ
«В нашій справі ми керуємося наступними принципами:

  • Постачання продукції до початку аграрного сезону

Як національний дистриб'ютор, ми маємо розвинену мережу регіональних складів по всій Україні, продукцію на які постачаємо ще до початку активного сезону продажу. Цедуже важливий принцип, тому що саме завдяки йому наші клієнти в період проведення польових робіт забезпечені потрібною продукцією в своїх регіонах. Запевняю Вас, що дуже невелика кількість наших конкурентів дотримується цього принципу і ніхто з конкурентів не робить цього на національному рівні.

  • Оригінальність продукту

За напрямом ЗЗР та насіння ми працюємо лише з мультинаціональними компаніями. Зокрема, ми є найбільшими дистриб'юторами в Україні таких світових брендів, як: Pioneer ,  BASF – The Chemical Company,  Bayer CropScience, Syngenta, DuPont, Monsantoта інших транснаціональних корпорацій. Тому всі клієнти, які працюють з нами, завжди можуть бути впевнені в тому, що одержать оригінальний продукт. Крім того, ми пропонуємо ексклюзивну продукцію: від бельгійської компанії Rosier S.A. — добриваRosasol та Rosaliq ; насіння компанії DSV з сортами зернових та гібридами ріпаку; низка гібридів кукурудзи та соняшнику від компанії R.A.G.T. Semences.

  • Виконання всіх зобов’язань

Ми робимо все можливе, щоб надавати нашим клієнтам дистриб'юторські послуги найвищої якості, крім цього, ми задовольняємо потреби клієнтів у додаткових обсягах продукції впродовж сезону. Як казав один із наших постійних клієнтів стосовно дефіцитного продукту цієї весни: «Якщо у «Ерідон» немає — то ні в кого немає…».

  • Комплексне забезпечення сільгоспвиробника продукцією

Ми, в певній мірі, — великий супермаркет для сільгоспвиробників. Тобто, якщо сільгоспвиробник прийшов до нас, то тут він може купити все потрібне для якісної роботи і для отримання найвищих урожаїв.»

ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИЙ МЕНЕДЖЕР — ПЕРЕКОНЛИВИЙ МЕНЕДЖЕР  
«Своїм успіхом компанія «Ерідон» завдячує висококласним спеціалістам, які разом складають згуртовану команду та працюють у напрямі досягнення цілей та виконання своєї місії: бути надійним партнером для сільгоспвиробників та активно сприяти розвитку сільського господарства, пропонуючи найкращі технології вирощування.

На сьогодні в компанія «Ерідон» працює 418 осіб. Оскільки бізнес нашої компанії, в основному, сконцентровано в регіонах, більшість працівників, а це 300 професіоналів, розташовані саме в регіонах. У нас близько 150 агрономів, які безпосередньо співпрацюють із сільгоспвиробниками. Із спеціалістами «Ерідон» виробничник завжди зробить правильний вибір гібрида, системи захисту рослин та системи живлення. Дуже часто наші клієнти досягають свого успіху саме завдяки допомозі наших регіональних представників.

Керівники відділів компанії «Ерідон», які безпосередньо здійснюють управління бізнес-напрямами: ЗЗР, насіння, добрива та корми, — це молоді, динамічні та професійні люди, які в умовах мінливого ринку теж удосконалюються, що допомагає досягати компанії вершин вітчизняної дистрибуції.

Від імені компанії «Ерідон» на передодні жнив 2010 року хочу побажати усім нашим партнерам-сільгоспвиробникам зібрати високі врожаї та отримати сталі прибутки. А ми, зі свого боку, намагатимемося зробити все для вашого процвітання».

11 ms. PHP memory: 2097152 (524032)