• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Високоякісне насіння ярої пшениці від «Ерідон»

Високоякісне насіння ярої пшениці від «Ерідон»

Яра пшениця є однією з основих зернових культур, що вирощуються в Україні. Компанія "Ерідон" пропонує купити насіння ярої пшениці першої генерації від оригінаторів SelgenDSV та Secobra.

Асортимент насіння ярої пшениці та характеристика сортів:

Регістана - середньоранній сорт ярої (м’якої) пшениці, стійкий до низьких температур сорт від французької компанії-оригінатора Selgen. Рекомендований для дуже ранньої сівби весною або пізньої осені. Сорт дає відмінний потенціал врожайності при пізньому осінньому посіві (плюс 1,5 т/га до весняної сівби). Компенсаційного типу, поєднує у собі стабільну якість і високу врожайність. Характеризується відмінною стійкістю до вилягання та осипання зерна. Найбільш популярний сорт ярої пшениці в Центральній Європі. Дуже висока стійкість до хвороб, висока стійкість до іржі, хвороб листя та фузаріозної плямистості (FHB). Висота рослини 95 – 100 см. Має високі хлібопекарські якості, питомий об'єм та вихід борошна, високе число падіння Хагберга, дуже хорошу стійкість до проростання в колосі.

Сорт ярої пшениці компенсаційного типу від Secobra. Лікамеро характеризується швидким розвитком на ранніх фазах, гарною стійкістю до вилягання та фузаріозу колосу. Завдяки своїй генетично сформованій стійкості до хвороб, сорт показує високі результати урожайності навіть із мінімальним використанням фунгіцидів. Унікальність цього інтенсивного сорту полягає у поєднанні ранньостиглості та високої врожайності. Був створений складним схрещенням наступних сортів та ліній (Hanno х Devon) x (STRU689 х Quattro) - є найуспішнішим сортом в Європі. Входить в трійку найврожайніших сортів в Європі. Придатний для пізньоосіннього посіву - після пізнього збирання попередників: кукурудзи на зерно, цукрових буряків тощо, та за таких умов здатний надати більший врожай, ніж альтернативна пшениця.

Сорт ярої м'якої пшениці від німецької компанії DSV, який поєднав стабільну якість з високою врожайністю, а також має добру стійкість до основних хвороб листя та колосу, зокрема фузаріозу. Чудово підходить для ультрараннього висіву, що дає можливість зменшити ризики посухи при традиційних строках посіву і отримати набагато розвинутішу кореневу систему та листовий апарат. Завдяки максимальному використанню фотосинтезу врожайність наближається до озимих сортів. Має високу натуру зерна з високим вмістом білку, якість класу Е (сильна пшениця), поліпшувач для борошна. Характеризується широкою екологічною адаптацією до різних кліматичних зон.

Де можна купити насіння ярої пшениці оптом в Україні?

Для того, щоб купити посівний матеріал ярої пшениці, звертайтесь до представників "Ерідон" у регіонах.

Де придбати?

8 ms. PHP memory: 2097152 (521712)