• Агроінфо
  • Новини
  • Відкриття роботизованної молочної ферми

Відкриття роботизованної молочної ферми

17 липня в приватному сільськогосподарському підприємстві «Україна» на території села Почуйки відкрили першу чергу роботизованої молочної ферми, яку побудувала провідна компанія в українському агробізнесі «Ерідон».

Ферму, де утримуватимуть 500 голів дійного стада, збудували за рік. Обсяг інвестицій склав близько 160 млн грн, з них 80 млн грн — вартість тваринницького комплексу. В планах компанії будівництво другої черги, яка дозволить збільшити кількість тварин до 1000 голів.

Перша черга інвестпроекту компанії «Ерідон» включає комбікормовий цех, машинно-тракторний парк, дві ємності для зберігання зерна, 3 сіносховища, 4 силосних ями, 2 лагуни, телятник, родильне відділення і корівник на 500 корів. Ферма укомплектована провідним стійловим обладнанням, в приміщеннях підтримується оптимальний для тварин мікроклімат. Доїння здійснюється вісьма роботизованими установками. Автоматизована система доїння гарантує якість молока, здоров'я тварин та збільшення продуктивності до 35%. Якість отриманого молока, відповідатиме всім вимогам та в перспективі зможе конкурувати на європейському ринку.

Відкриття роботизованої молочної ферми ПСП «Україна» відбулось в урочистій атмосфері за участю першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Ярослава Краснопольського, голови облдержадміністрації Сергія Машковського, Голови Райдержадміністрації Романа Суботенка, Голови районної ради Петра Боровського, представників провідних сільськогосподарських підприємств України та багатьох відомих європейських фірм.

«Наш район сильний такими господарствами як ПСП «Україна». Це одне з кращих сільськогосподарських підприємств», - сказав Голова райдержадміністрації Роман Суботенко. Також він наголосив, що ПСП «Україна» не залишається осторонь від нагальних проблем рідного села та приділяє значну увагу розвитку соціальної сфери та інфраструктури. Завдяки фінансовій підтримці агропідприємства в селі розпочато будівництво нової амбулаторії, проводиться реконструкція будинку культури, розробляється проект на будівництво дитячого садка та ремонту 8 км дороги Почуйки-Ставище.

У створенні комплексу брали участь провідні вітчизняні та іноземні спеціалісти компаній «Ерідон», «Ерідон Буд», DeLaval, Buschhoff, Zimmermann, «Ерідон-Тех», Trouw Nutrition.

14 ms. PHP memory: 2097152 (520656)