• Агроінфо
  • Новини
  • Чесна та якісна співпраця

Чесна та якісна співпраця

Звісно, можна сказати багато похвальних слів про компанію «Ерідон», про її чудово налагоджену роботу в Україні. Втім, слова, якщо їх не підтвердити конкретними фактами, коментарями реальних людей та переконливими цифрами, залишаються просто словами. І для того, щоб не перетворювати наш матеріал у просте «бла-бла-бла», ми відвідали низку підприємств України (цього разу — господарства західного регіону), яким є що розповісти про співпрацю із компанією «Ерідон». Вони вже не один рік працюють пліч-о-пліч і знають один одного якнайкраще. Які виклики доводиться долати в роботі у сьогоднішніх реаліях та як співпрацюється у такі нелегкі часи, пропонуємо дізнатися безпосередньо від агропартнерів компанії «Ерідон».

Василь Коцупир, директор ПП «Західний Буг»:
«Найголовніше — компанія на 100% розуміє специфіку та умови роботи сільгоспвиробників»

«Наше господарство має в обробітку 6 700 га землі. Основні культури, які ми вирощуємо, — кукурудза, соя, соняшник, озима пшениця, ячмінь. Маємо досить розвинуте тваринництво, яке є основою нашого господарства, тому в сівозміні досить широко представленій кормові культури. Утримуємо 3 200 голів ВРХ, 18 тис. Голів свиней.

Із компанією «Ерідон» ми працюємо понад 10 років. Беремо в них техніку: зокрема, останнім нашим придбанням стали соняшникові жатки, всі запасні частини до техніки CLAAS. Окрім техніки, компанія повністю забезпечує нас посівним матеріалом, засобами захисту рослин, основними добривами та мікродобривами.

Співпрацею із компанією більш ніж задоволені. Адже не з кожним партнером можна усно домовитись про об’єми, які господарство планує закуповувати поточного року, «зафіксувати» їх за собою, а потім за потреби домовитись про поставку і вже після отримання зробити повну оплату. Для нас це дуже важливо, адже ми не залучаємо кредитних коштів. Користуємось власними обіговими коштами, яких досить часто не вистачає зовсім або частково, адже ми також залежні від того, наскільки швидко буде оплачено наш товар.
Нас дуже влаштовують гнучкі умови співпраці — з ними завжди можна домовитись про відстрочення платежу, часткове погашення тощо. Жодних проблем не виникає.

Цього року ми вже сплатили за поставлений товар суму 4,7 млн грн. Я підкреслюю: оплатили поставку, хоча цей рік ще не закінчився, і це лише частина товару, про поставку якого ми домовились на початку року. Інша частина товару зберігається на складах компанії або складах виробників, і якщо вона мені буде потрібна, то після телефонного дзвінка впродовж 3 годин товар буде у господарстві. Я впевнений у якості продуктів, які постачає компанія, у їхній наявності, оперативності доставки і взагалі — в надійності.

Я працюю не з брендом «Ерідон», а з людьми, які там працюють. Вони справжні професіонали і, попри це, «високо не літають» — завжди досяжні: дадуть якісну пораду, проведуть кваліфіковану консультацію та відповідне навчання. Сьогодні ми намагаємось відходити від традиційних способів господарювання та все ширше впроваджувати енергоощадні технології. Підтримка «Ерідон» у цьому плані теж відчувається. Та, насамперед, нам імпонує уважне і людяне ставлення до клієнта».

Олег Крижовачук, директор ТОВ «Україна»:
«Ерідон» — не одноденна компанія, з ними почуваєшся у безпеці»

«В обробітку маємо 14,8 тис. га землі. Вирощуємо зернові культури, серед яких озима пшениця, озимий ріпак, ярий ячмінь, кукурудза та соя.
Оскільки маємо тваринництво, то частину площ у нас відведено під багаторічні трави, кукурудзу на силос. Крім того, нещодавно розпочали займатись садівництвом — сьогодні будуємо фруктосховище для яблук, також маємо елеватор на 90 тис. т зберігання.
Філософія діяльності нашого підприємства дуже проста — це робота на результат. Ми не намагаємось набрати якомога більше землі і господарювати, як доведеться, аби швидко «зірвати куш» — і все. Я вважаю, що для України оптимальними є господарства розміром до 15 тис. га землі. Саме на цій площі можна працювати справді ефективно, особисто відслідковуючи всі робочі процеси, тримати все під контролем та «закладати» благополуччя не на один рік.

Саме завдяки такому підходу господарство щороку посідає лідируючі позиції у виробничій діяльності — нам вдається отримувати високі врожаї не лише за обласними «мірками», а й у державних масштабах: торік урожайність озимого ріпаку становила 62 ц/га, озимої пшениці — 86, ячменю — 76, кукурудзи (до речі, вже впродовж останніх шести років) — за 100 ц/га.

Із компанією «Ерідон» працюємо вже понад 11 років. Сьогодні вона на 99% забезпечує наші потреби у ЗЗР, мінеральних добривах та насінні (так, за попередній рік обсяги закупівлі становили не мало не багато — близько 75 млн грн). Можливо, комусь це буде дивним, адже за всіма законами бізнесу для зниження виробничих ризиків потрібно мати декількох постачальників матеріально-технічних ресурсів. Ми ж наразі маємо одного такого постачальника — і це «Ерідон». Чому він один? Тому що ми впевнені у цьому партнерові. Якість препаратів, доречні і, головне, вчасні консультації щодо застосування того чи іншого продукту, системи захисту в цілому, а також терміни доставки, зручні умови розрахунку — ось що робить компанію «Ерідон» справжнім лідером у постачанні обігових засобів і надійним партнером для багатьох сільгоспвиробників.

Кожного року спільно із компанією «Ерідон» ми проводимо власні сортовипробування різних культур. Так, торік закладали демопосіви 42 гібридів ріпаку, 27 сортів пшениці та 147 гібридів кукурудзи. У своїх дослідженнях визначаємо найкращий для себе гібрид за однакових умов вирощування (обробіток ґрунту, система захисту та живлення тощо). Також закладаємо досліди одного сорту за різними системами захисту та живлення. І що дуже нам допомагає в наших селекційних пошуках — це реальна підтримка агронома-консультанта «Ерідон», який, як говориться, завжди «під рукою».
Сьогодні в нас із «Ерідон» склалися справді надійні партнерські відносини. Я хочу підкреслити, саме партнерські, адже з їхнього боку відчувається повага до тебе як партнера, цілковита довіра, що сьогодні дуже важливо. На них можна покластись на сто відсотків, що ми й робимо».

Михайло Жила, директор ТОВ «Оболонь-Агро»:
«Із компанією «Ерідон» можна прогнозувати подальшу діяльність і бути впевненим у майбутньому»

«Свою діяльність ми розпочали у 2006 р. з обробітку 350 га. Сьогодні ж оброблювана нами площа становить 13,5 тис. га. Займаємось рослинництвом, тваринництвом (ВРХ та свині), маємо завод із виробництва солоду потужністю 120 тис. т. Останніми роками спостерігається підвищений попит на лікарські трави, тому торік частину площ було відведено під вирощування розторопші, фенхелю та коріандру.

Проте основна профільна культура нашого господарства — це пивоварний ячмінь (як озимий, так і ярий). Ця культура займає близько 35% оброблюваної площі, де вирощуємо товарний та насіннєвий матеріал необхідних сортів ячменю, які найкраще придатні для виробництва солоду. Частка товарного ячменю незначна, переважно займаємось вирощуванням саме насіннєвого матеріалу із подальшою його обробкою на власному насіннєвому заводі. Згодом на взаємовигідних умовах надаємо його господарствам-партнерам.

Із компанією «Ерідон» працюємо з перших днів створення нашого підприємства (в основному — у сегменті насіння, мінеральних добрив та ЗЗР). Сьогодні компанія забезпечує наші потреби в ЗЗР та добривах приблизно на 80%.

У нашій області компанія «Ерідон» має досить потужний консультативний відділ, співпрацею із яким ми більш ніж задоволені. Звернувшись за порадою до кваліфікованих спеціалістів, ми завжди впевнені, що питання буде успішно вирішене: їхній агроном-консультант або надає відповідні рекомендації телефоном, або сам приїздить у господарство і надає консультації вже на місці. Торік усю систему захисту було побудовано спільно з представниками компанії «Ерідон».

Надалі, якщо насамперед цінова політика компанії нас задовольнятиме, працюватимемо тільки із ними. Адже в інших питаннях — якість продукції, терміни доставки, фінансування, консультації — ми вже визначились на 100%: це — компанія «Ерідон»».

11 ms. PHP memory: 2097152 (528432)