Засоби захисту рослин для ярої пшениці

i Корисна інформація
Назва препарату
Виробник
Діюча речовина

Де придбати?

Корисна інформація

Для нормального розвитку ярої пшениці їй необхідно отримувати мікроелементи та інші елементи живленняу достатній кількості, а також мати доступ до водних ресурсів. Заповнити дефіцит цінних та корисних речовин, а також захистити рослини від агресивної дії хвороб, шкідників, патогенів різної етіології: гриби; бактерії; віруси допоможуть ЗЗР для ярої пшениці від IFAGRI. Використання цих препаратів – важливий захід профілактики поширення небезпечних для зернової культури захворювань.

Щоб купити фунгіциди в Україні за найвигіднішою ціною в будь-якому обсязі, зв'яжіться зі співробітниками компанії Eridon. Пропонуємо сільгоспвиробникам товар виняткової якості, який обов'язково проходить контроль зі сторони міжнародних виробників на усіх етапах виробництва, внутрішній контроль компанії в Україні, а також обов'язкові випробування, перш ніж запроваджується у широкий обіг.

Переваги використання ЗЗР для ярої пшениці від Eridon

Професійно продумана система захисту ярої пшениці стане запорукою успіху Вашого бізнесу. Статистика свідчить, що причиною зниження врожайності продовольчих культур часто виступають не погодні умови або клімат, а побічна дія грибкових інфекцій та різноманітних шкідників.

Не менш згубним є вплив бур'янів, які конкурують із основною культурою за світло та воду. Якщо на полі з'явився бур'ян, потрібно оперативно купити прилипачі для рослин оптом. Ці препарати виступають як допоміжний засіб, сприяють покращенню дії робочих розчинів, їх проникності та захищають від негативних атмосферних чинників.

Крім іншого захист ярої пшениці:

  • ефективно протидіє прогресуванню хвороби та поширенню шкідників з культурних посівів та насаджень;
  • покращує якість урожаю, підвищує врожайність від 20% до 40%;
  • діє системно та контактно, не тільки лікуючи рослину, але й маючи профілактичні властивості.

Де купити засоби захисту рослин для ярої пшениці оптом в Україні?

Досвідчені фермери знають, що купувати засоби захисту ярої пшениці потрібно лише у перевірених постачальників. Представники компанії Eridon підвищують рівень власного професіоналізму щодня. Наші співробітники безперервно працюють над удосконаленням як ділових, так і особистісних якостей для того, щоб максимально точно задовольняти всі побажання та вимоги клієнта. Співпрацюємо зі світовими компаніями-виробниками продукції для сільськогосподарської галузі. У нашому арсеналі знаходяться пестициди та добрива різного типу дії, але всі вони відрізняються високою ефективністю.

14 ms. PHP memory: 2097152 (528800)