Ад’юванти і прилипачі

i Корисна інформація
Об’єкт захисту
Кукурудза

Кукурудза15

Соняшник

Соняшник16

Пшениця озима

Пшениця озима13

Ріпак озимий

Ріпак озимий13

Ячмінь озимий

Ячмінь озимий13

Соя

Соя16

Пшениця яра

Пшениця яра13

Ячмінь ярий

Ячмінь ярий13

Ріпак ярий

Ріпак ярий14

Сорго

Сорго10

Цукровий буряк

Цукровий буряк14

Горох

Горох14

Нут

Нут10

Гречка

Гречка7

Яблуня

Яблуня10

Картопля

Картопля10

Просо

Просо9

Жито

Жито10

Овес

Овес7

Черешня

Черешня7

Виноград

Виноград9

Рис

Рис9

Груша

Груша10

Вишня

Вишня7

Сочевиця

Сочевиця7

Персик

Персик7

Абрикос

Абрикос7

Слива

Слива7

Смородина

Смородина7

Малина

Малина7

Суниця / Полуниця

Суниця / Полуниця7

Віка

Віка7

Морква

Морква10

Буряк столовий

Буряк столовий7

Буряк кормовий

Буряк кормовий6

Томати

Томати9

Огірок

Огірок7

Кабачок

Кабачок7

Баклажан

Баклажан7

Перець

Перець7

Капуста білокачанна

Капуста білокачанна10

Капуста цвітна

Капуста цвітна7

Цибуля

Цибуля10

Часник

Часник7

Гарбуз

Гарбуз7

Кормові трави

Кормові трави4

Люцерна

Люцерна4

Льон

Льон6

Хміль

Хміль2

Назва препарату
Виробник
Діюча речовина

Де придбати?

Корисна інформація
Ад'юванти і прилипачі - допоміжні речовини, які використовуються у сільському господарстві як ад'юванти для рослин. Також ад'юванти в сільському господарстві використовуються з гербіцидами, фунгіцидами та іншими пестицидами для підвищення ефективності роботи бакових сумішей із згаданими вище групами пестицидів. Купуючи ад'юванти для спільного внесення з ґрунтовими гербіцидами можна захистити і вберегти рослини від можливої фітотоксичної дії, що в свою чергу зменшує врожайність вирощуваних культур при його присутності. І ціна ад'ювантов відходить на другий план у випадку, коли сільгоспвиробник спостерігає згубний вплив на свої посіви, а місцями навіть їх знищення від промивання ґрунтових гербіцидів. У цілому ад'юванти сприяють підвищенню врожайності сільськогосподарських рослин. Купити прилипачі які покращують закріплення і проникнення пестицидів і добрив для позакореневого живлення рослин рекомендовано разом із основною закупівлею засобів захисту рослин. Прилипачі для рослин і ад'юванти в сільському господарстві використовують спільно з фунгіцидами та інсектицидами для підвищення їх ефективності та можливості нівелювання погодних умов. Купити ад'юванти у Києві і прилипачі можна в компанії Eridon, а також по всій території України в регіональних представництвах компанії. Прилипачі і ад'юванти здатні якісно утримувати корисні і необхідні речовини для рослин навіть після того як випадуть опади, а також допомагають різним речовинам проникати в рослини листя яких мають восковий наліт. Прилипачі для рослин мають властивість тривалої дії на препарати, з якими вони спільно застосовуються. Також ад'юванти і прилипачі, а точніше деякі з них мають властивості піногасіння. Це важлива особливість продукту, який володіє даними показником, так як при виборі і змішуванні того чи іншого препарату може утворюватися значна кількість піни.

Класифікація ад'ювантів

У портфелі прилипачів і ад'ювантів компанії Eridon присутня безліч різних продуктів багатьох компаній, а також таких як IFAGRI, AVENTRO. Ад'юванти для рослин можна класифікувати наступним чином:

  • органосилікони (на сьогоднішній день дуже популярні прилипачі);
  • неіонні та іонні;
  • масла: мінеральні і рослинні;
  • полімери і синтетичні латекси;
  • неорганічні солі похідні терпенів.

Чим відрізняються прилипачі від ад'ювантів

Ціна ад'ювантів різна, завдяки чому сільгоспвиробники можуть підібрати необхідний ад'ювант або прилипач для конкретного внесення з тими чи іншими пестицидами. Прилипачі і ад'юванти мають таке відмінності:

  • ціна ад'ювантів (вона багато в чому залежить від складу самого препарату, а також і самого виробника);
  • прилипачі на основі спирту дуже добре підвищують ефективність засобів захисту рослин. Дану групу прилипачів потрібно застосовувати з певними гербіцидами. Як варіант Грейнурон, ВГ спільно з Тенеріс 90;
  • існують незручні у використанні прилипачі, які важко розмішуються/розчиняються у робочому розчині. Для таких продуктів потрібно робити так звані маточні розчини самих ад'ювантів і прилипачів. Так як вони можуть розшаруватися у баку обприскувача у залежності від якості води, її температури, включеної або виключеною мішалки в обприскувачі.

Де купити якісні прилипачі і ад'юванти в Україні?

У компанії Eridon, яка порадить краще рішення при виборі того чи іншого ад'юванта, який буде краще і якісніше підходити для спільного внесення з конкретним пестицидом. Купити ад'юванти для озимої пшениці також можна в компанії Eridon, яка надає своїм клієнтам технологічну підтримку на їх полях. Прилипачі для ріпаку озимого також можна купити в компанії Eridon. Купити ад'юванти IFAGRI і потім використовувати на своїх полях можна в компанії Eridon. Купуючи прилипачі для рослин у Ерідон Ви виключаєте для себе варіант придбання підробки. Ви також можете купити ад'юванти для озимої пшениці для спільного застосування як з гербіцидами, так і з фунгіцидами в період вегетації. У період цвітіння пшениці, для обмеження розвитку збудника фузаріозу колоса при використанні фунгіциду Букат 500, КС, для більшої його ефективності і кращого проникнення спільно можна використовувати Сіліксан 106, а також Мультимастр з огляду на погодні умови. Ціна ад'ювантів зазначена в залежності від складу самого продукту. Купуючи якісні прилипачі і застосовуючи їх на своїх полях Ви пролонгуєте дію своїх пестицидів і підвищуєте їх ефективність, а також покращуєте дію мікродобрив, які присутні в бакових сумішах.