Засоби захисту рослин для соняшника

i Корисна інформація
Назва препарату
Виробник
Діюча речовина

Де придбати?

Корисна інформація

Провідною олійною культурою в Україні є соняшник, бо зібраний урожай іде не лише на внутрішнє споживання. Більшість готового товару вирушає на експорт. У процесі вирощування цієї культури однією з основних процедурних/технологічних етапів виступає захист соняшнику від шкідливих факторів. Через збудників хвороб, бур'янів, шкідників, які також переносять і вірусні хвороби та інших шкідливих чинників, вітчизняний бізнес щорічно втрачає потенційний врожай. У зв'язку з подібними тенденціями сьогодні кожен другий аграрій намагається використовувати якісні засоби захисту рослин для соняшника.

Бажаєте купити фунгіциди в Україні на вигідних умовах? Зверніться до представників компанії Eridon за вказаними контактами. У компанії діє система комплексних пропозицій для оптових та постійних покупців, а також низка фінансових сервісів.

Які засоби захисту для соняшнику представлені в Eridon?

Пропонуємо споживачеві широкий вибір альтернатив у будь-якому питанні. До товарного асортименту входить продукція від надійних брендів зі світовим ім'ям. Тісно співпрацюємо з такими компаніями-виробниками, як IFAGRI, Sharda, BASF, Bayer, Syngenta, Miller Chemical and Fertilizer, FMC і багатьма іншими. Представлений на сайті захист соняшника від хвороб відрізняється між собою за цільовим призначенням та способом дії. Широко затребуваними серед досвідчених агрономів є такі препарати:

  • ад'юванти для рослин: сприяють кращому проникненню, змочуванню та захисту робочих розчинів від зовнішніх факторів - спеки, опадів, тощо, виступають як доповнюючі засоби;
  • біостимулятори: прискорюють ріст рослиг, надають їм сили під час ранньої вегетації. З їхньою допомогою можна в найкоротші терміни і без зайвих зусиль збільшити приріст урожаю;
  • гербіциди: спрямовані на знищення бур'янів, які погано впливають на врожайність основної культури.
  • фунгіциди: для захисту від хвороб
  • інсектициди: проти комах-шкідників

Також засоби захисту рослин для соняшника можуть бути контактними (активна речовина діє в радіусі розпилення препарату) та системними (такі агрохімікати проникають у основну тканину рослини для комплексної боротьби з джерелом проблеми). Найчастіше фермери та агровиробники віддаю перевагу препаратам другого виду, оскільки вони мають не тільки захисну, але й профілактичну властивість.

Де купити ЗЗР для соняшника оптом в Україні?

Терміново потрібно купити засоби захисту для культури соняшника, але не знаєте, на якому препараті зупинити власний вибір? Кваліфіковані фахівці компанії Eridon підберуть оптимальний для Вас варіант агрохімікатів.

Діємо методично та оперативно, завжди зважаємо на побажання та вимоги замовника. Комунікування з кожним клієнтом здійснюється в індивідуальному порядку. Застосовуємо оптимальну цінову політику, кінцева вартість замовлення формується поступово, виходячи з розміру партії та обраного споживачем препарату. Уточнити супутні деталі у співробітників компанії можна за вказаними контактами.

10 ms. PHP memory: 2097152 (527056)