Засоби захисту рослин для озимого ріпаку

i Корисна інформація
Назва препарату
Виробник
Діюча речовина

Де придбати?

Корисна інформація

Однорічна рослина ріпаку є рентабельною та перспективною сільгоспкультурою, яка застосовується у багатьох сферах промисловості. Область застосування ріпаку є чималою, але при цьому культура чутлива до перепадів температур, погодних умов, наявності бур'янів та різних шкідників. Для отримання хорошого врожаю слід забезпечити ефективну систему захисту рослин, оскільки погана перезимівля та велика кількість шкідників можуть суттєво скоротити кількість врожаю. Через ці причини багато хто віддає перевагу купити інсектициди оптом або інші ЗЗР для озимого ріпаку, застосування яких обов'язково виправдає себе.

Перелік ЗЗР для озимого ріпаку від Eridon

Ефективний комплексний захист озимого ріпаку можливий лише при дотриманні оптимального поєднання підживлення, регулювання росту та агротехнологій, що включає:

  • передпосівну обробку насіння. Захищає від кореневих гнилей, цвілі насіння та хрестоцвітих шкідників. Як правило, насіння ріпаку постачається вже обробленим;
  • захист від бур'янів. Від однорічних та багаторічних злакових та дводольних бур'янів;
  • захист ріпаку озимини від комах. Препарати знищують озиму совку, хрестоцвіті блішки, гусениці, ріпаковий квіткоїд, попелиці та інші;
  • запобігання хворобам – пероноспороза, борошнистої роси, альтернарірозу та інших.

Дієвими засобами для вирішення поставлених завдань є внесення комплексних мікродобрив із вмістом магнію, цинку, бору, сірки, регуляторів росту - ретардантів або стимуляторів росту, а також проведення десикації.

Захист озимого ріпаку від шкідників, хвороб та бур'янів за допомогою високоякісних препаратів дозволить отримати високу врожайність, що окупить усі витрати на обробку посівів. Використання добрив та захисних засобів дасть можливість:

  • стимулювати бічне розгалуження;
  • активно розвинути кореневу систему;
  • ефективно протидіяти та забезпечити профілактику фомозу, склеротініозу, борошнистої роси, циліндроспоріозу;
  • підвищити стійкість до вилягання та ламкості стебел.

При використанні інсектицидів спільно з фунгіцидами, слід враховувати, що одночасне використання кількох компонентів дозволить знешкодити шкідників та запобігти механічним пошкодженням тканин рослини, через які культура отримує більшість збудників грибних хвороб.

Забезпечуючи захист від хвороб та шкідників, необхідно застосовувати всі елементи технології вирощування, зокрема різні засоби захисту, мінеральні добрива, дотримання термінів обробки посівів.

Де купити якісні засоби захисту рослин оптом в Україні?

Компанія Ерідон пропонує купити оптом ЗЗР для озимого ріпаку, а також іншу продукцію для комплексного догляду за врожаєм. Продаж ЗЗР оптом від нашої компанії – це вигідно, зручно та доступно. У нас конкурентні ціни, гнучка система оплати, можливість замовити товар із доставкою. Ми постачаємо високоякісну та сертифіковану продукцію з гарантією якості, що дозволить скоротити витрати без шкоди для якості.

12 ms. PHP memory: 2097152 (529104)