Інсектициди для ярої пшениці

i Корисна інформація
Назва препарату
Виробник
Діюча речовина

Де придбати?

Корисна інформація

Для отримання високого та якісного врожаю необхідно протягом сезону забезпечувати захист рослин від комах-шкідників та засоби захисту рослин у плані незамінні. Пшениця є однією з найпоширеніших сільськогосподарських культур і на її частку припадає суттєвий відсоток загального валового збору. Інсектициди для ярої пшениці здатні ефективно захистити посіви від негативного впливу комах-шкідників, які не тільки безпосередньо знищують рослину, але й можуть переносити як збудників вірусних, так і збудників грибних захворювання, які також завдають шкоди. Сільгоспвиробники, які регулярно застосовують засоби захисту рослин, розуміють, що кошти, які виділяються для того, щоб купити інсектициди для ярої пшениці, набагато менші можливих збитків при недоборі врожаїв.

Призначення інсектицидів для ярої пшениці

Основне призначення препаратів – недопущення заподіяння шкоди культурній рослині комахами. Діючі речовини кожного засобу ефективно проти таких шкідників:

  • совки озимої;
  • хлібного туруна
  • хлібного жука;
  • пшеничної (чорна злакова) мухи;
  • попелиці та інших.

Для забезпечення своєчасної обробки необхідно постійно моніторити посіви на наявність шкідників. Оскільки пізня обробка може значно зашкодити посівам. До інсектицидів застосовувалася фоліарна обробка посівів, проте вона була менш ефективною та адекватною, до того ж, ціна на інсектициди для ярої пшениці є істотно нижчою, і вони є оптимальним рішенням для отримання запланованого обсягу врожаю.

Особливості застосування інсектициду для пшениці ярої

Використовуючи засоби захисту рослин для передпосівної обробки, можна виключити ураження культури основними видами шкідників. Сьогодні інсектициди для ярої пшениці в Україні представлені в широкому асортименті препаратів, кожен з яких має свої переваги та особливості, серед яких:

  • тривала системна дія;
  • результативність за будь-яких погодних умов;
  • швидка дія;
  • сумісність з іншими засобами захисту;
  • несприйнятливість до впливу сонячних променів та атмосферних опадів.

Вплив препаратів полягає в управлінні популяціями шкідників, а також оптимізації фітосанітарного стану рослин.

Замовляючи інсектициди для ярої пшениці оптом, слід знати склад кожного засобу та те, які діючі речовини входять до їх складу. На ринку представлена ​​продукція багатьох виробників, тому купити інсектициди краще у надійного постачальника, який пропонує якісну та оригінальну продукцію найкращих виробників. І ще дуже важливим фактором своєчасної обробки є оперативна доставка препаратів надійним постачальником, у якого розвинена хороша мережа логістичних послуг із наявністю власних складів у всіх областях України.

13 ms. PHP memory: 2097152 (528904)