Інсектициди для ярого ріпаку

i Корисна інформація
Назва препарату
Виробник
Діюча речовина

Де придбати?

Корисна інформація

Для забезпечення стабільного та високого врожаю такої сільськогосподарської рослини, як ярий ріпак, протягом сезону слід постійно стежити за станом посівів. Рясні опади, перепади температур, висока/низька температура, сприяють посиленому поширенню шкідників, тому про захист культури слід подбати заздалегідь і більшість агровиробників переконалися, що купити засоби захисту рослин вигідніше, ніж боротися з наслідками завданої шкоди.

Основними шкідниками на ріпаку є:

  • ріпаковий квіткоїд;
  • насіннєві та стеблові прихованохоботники;
  • хрестоцвіті блішки;
  • капустяна стручкова галиця (комарик)

Виходячи з цього, використовуючи інсектициди для ріпаку ярого в Україні, можна завчасно побудувати систему захисту, яка гарантує отримання бажаного результату.

Призначення інсектицидів для ярого ріпаку

Рослина вологолюбна, що використовує в півтора-два рази більше вологи, ніж зернові колосові, а в посушливий час вона пошкоджується шкідниками набагато сильніше і саме в цей період важливо забезпечити необхідний захист.

Комахи з'являються на посівах з початку всходів - періоду стеблування і до збирання врожаю. Обприскування є найбільш поширеним та ефективним методом внесення препаратів на фазі сходів та в період вегетації. Сьогодні на ринку можна купити інсектициди для ярого ріпаку оптом: піретроїди, неонікотиноїди, які відповідають токсикологічним та санітарно-гігієнічним вимогам та є високоефективними засобами захисту рослин від більшості патогенних організмів. Залежно від механізму дії розрізняють:

  • шлункова. Попадають в організм комахи в процесі харчування, абсорбуються всередині та отруюють його;
  • контактна. Проникають через покривні тканини під час контакту з рослиною, ефективність дії препаратів залежить від погодних умов та розмірів ділянок рослин, оброблених препаратом;
  • системна. Поглинаються рослиною, і стають отруйними/токсичними для комах, оскільки поширюються по всій кореневій та судинній системі;
  • фуміганти. Діють на шкідників через дихальну систему, отруюючи їх.

Купити інсектициди для ярого ріпаку також доцільно з метою передпосівної обробки насіння від ґрунтових шкідників.

Переваги застосування інсектициду для ярого ріпаку

На сайті Ерідон можна підібрати і купити інсектицид для захисту від більшості шкідників ріпаку, як під час передпосівної обробки, так і під час вегетації аж до збору врожаю. Ціна інсектицидів для ярого ріпаку доступна, оскільки ми працюємо безпосередньо з постачальниками. У нас є доставка безпосередньо у господарство, а також різні форми оплати товару.

12 ms. PHP memory: 2097152 (530792)