Гербіциди для сої

i Корисна інформація
Назва препарату
Виробник
Діюча речовина

Де придбати?

Корисна інформація

Соя вже давно набула високої популярності на харчовому ринку. Однак, щоб пропозиція відповідала попиту, варто використовувати гербіцид для сої від компанії IFAGRI. Це спеціальні хімічні речовини, які оперативно запобігають пригніченню культурної рослини, шляхом ліквідації будь-яких згубних для неї факторів, наприклад таких, як бур'яни. 

Попит на сою легко пояснюється такими характеристиками. По-перше, у складі рослини виявлено багато поживних речовин та корисних мінеральних елементів. По-друге, вона легко засвоюється, має приємний, природний смак. Однак у процесі вирощування культура вимагає підвищеної уваги. Бажаєте отримати здорові рослини посівів сої, без додаткових зусиль та зайвого клопоту, тоді рекомендуємо купити гербіцид для сої в Україні. У Eridon представлений широкий вибір різноманітних препаратів. Товар сертифікований, повною мірою відповідає чинним стандартам якості та санітарним нормам. Замовляйте необхідні засоби захисту рослин оптом за доступною ціною.

Для чого використовуються гербіциди для сої?

Основне призначення препаратів полягає у протидії бур'янам, які споживають із ґрунту всі корисні поживні елементи та конкурують за сонячну енергію і вологу у ґрунті. У результаті основна продовольча культура не приносить потенційного врожаю або зовсім гине . Перш ніж використовувати гербіцид для сої в практичній площині, потрібно в теорії передбачити всі процедурні нюанси. Варто звернути особливу увагу на підвид бур'янів, які присутні в посівах та впливають на врожайність сільськогосподарської культури. Всі бур'яни діляться між собою на кілька великих категорій, залежно від таких показників, як:

 1. Цикл тривалості життя. Розрізняють дві великі групи: однорічні (зростають до року, потім завершують життєвий цикл). Такий бур'ян на додаток класифікують на менші групи — пізні, ранні та ефемери. Також бур'яни бувають багаторічними, вони видаляються складніше. У протидії їм отримати бажаний результат допоможе тільки максимально ефективний гербіцид для сої.
 2. Порядок живлення. Стандартно виділяють три класи: автотрофний (самостійний) — конкурують із культурою за природні ресурси: воду, сонце, поживні речовини, одержані з ґрунту. Гетеротрофний (паразитний) – не здатні самостійно відтворювати фотосинтез, а тому живуть за рахунок енергії рослини-господаря. Перехідні або напівпаразитні - бур'яни гібридного типу.
 3. Форма розмноження. Найчастіше бур'ян збільшується в кількості за допомогою насіння. Однак деякі види схильні до вищого типу розмноження - вегетативного, тобто відокремлення від материнської рослини.

Досвідчені агрономи рекомендують ретельно очищати поле від зайвої рослинності перед тим, як приступати до посіву основної культури. В іншому випадку Ви можете втратити від 25% загального врожаю. Враховуючи те, що бур'ян надзвичайно сильний на початковому етапі вегетації, а соя, навпаки, дуже ослаблена під час польової схожості насіння, втрати можуть становити всі 100%. Також краще не нехтувати засобами для знищення бур'янів. З їхньою допомогою в найкоротший термін вдасться створити максимально затишний і комфортний мікроклімат для нормального формування врожаю.

Правильно підібраний гербіцид для сої від бур'янів оперативно нейтралізує усі виявлені джерела проблеми. Зверніться до представників нашої компанії, менеджерів з агрономічних питань для консультації, вони допоможуть Вам визначитися у виборі, при врахуванні всього обсягу отриманих відомостей. Також у нас можна купити гербіциди на кукурудзу та безліч інших культур: від картоплі, буряків та соняшнику до пшениці та ячменю, а також ріпаку і для плодових.

Також розрізняють грамініциди на сою (протизлакові гербіциди) - це гербіциди, які призначені для контролю злакових бур'янів у посівах сої.

Як правильно вносити цей засіб захисту?

Не поспішайте замовляти перші гербіциди від бур'янів для сої, що потрапили до вашого поля зору. До вибору нищівників потрібно підходити вибірково, а в ході застосування орієнтуватися на принципи системності та методичності. За способом внесення всі існуючі препарати діляться на великі групи, серед яких:

 • Довсходовий гербіцид для сої; Вносяться на ґрунт після посіву, але перед сходами насіння з додаванням до бакового розчину ад'ювантів. Альтернативним способом застосування стане розпилення гранул по периметру поля. Відрізняються тривалістю дії та високою результативністю. За рахунок того, що ґрунтовий гербіцид для сої збирається переважно у верхніх шарах ґрунту, він оперативно відображає будь-яке вторгнення бур'яну на ранніх стадіях. Використовувати препарати потрібно строго відповідно до рекомендацій, вказаних в інструкції від виробника. Таким чином, Ви гарантовано отримаєте бажаний результат. Для пролонгованої дії ґрунтових/ґрунтових гербіцидів та створення якісного гербіцидного екрану обов'язково використовуйте ад'юванти.
 • Післясходові (страхові) гербіциди для сої. Вносяться безпосередньо в період вегетації, впливають тільки на бур'ян, що вегетує, не здатні контролювати наступні хвилі бур'янів. Щоб максимізувати дію препарату, важливо правильно розрахувати час його внесення, а саме дочекатися, коли на полі серед культурних рослин з'явиться багато бур'янів.

Не варто зважати й на інші супутні фактори, наприклад, погодні умови. Якщо надворі дощ або штормовий вітер, краще відкласти поточне завдання на потім. У заданих умовах бур'яни перебувають у стресовому стані, а тому препарат не спрацює належним чином. Збираючись вносити ґрунтові гербіциди для сої, дотримуйтесь запропонованих правил:

 • дотримуйтесь регламенту розвитку культури;
 • не варто вносити препарат, коли рослини перебувають під впливом стресових факторів або застосовуйте антистресанти;
 • враховуйте температурний і водний режими, що склалися - чим тепліше і вологіше грунт, тим дієвіше проявляють себе гербіциди;
 • визначайте специфіку ґрунту - земля з гумусом (чорнозем, торфовищ і т.д.) вимагає внесення більшої концентрації препарату.

Які виробники гербіцидів для сої представлені в Eridon?

За роки діяльності на аграрному ринку України компанія Eridon зарекомендувала себе як відповідальний і надійний партнер. Ми завжди розраховуємо на довгострокову співпрацю, тож з кожним клієнтом працюємо в індивідуальному порядку. Представники компанії у професійній діяльності керуються клієнтоорієнтованим підходом, побажання замовника завжди ставляться у пріоритет.

У нас Ви можете купити гербіцид для сої від перевірених виробників із світовим ім'ям. У каталозі представлені препарати наступних постачальників:

 • IFAGRI;
 • Fader Alliance;
 • Sharda;
 • UPL;
 • Bayer;
 • Belchim;
 • Sumi Agro;
 • BASF та інші.

Не меншим попитом споживачів користуються гербіциди для ріпаку в Україні, адже частка українського ріпаку на світовому ринку становить майже 20%.

Ціноутворення формується індивідуально і зумовлюється кількома факторами: формою оплати, об'ємом замовлення, специфікою дії препарату. За цією ознакою всі діючі речовини поділяються на контактні (знищують бур'яни точково, у місці попадання на рослини, а при попаданні на ґрунт дія відсутня) і системні (тотально впливають на представлену бур'яну рослинність, особливо ефективні у боротьбі проти багаторічних бур'янів).

7 ms. PHP memory: 2097152 (537128)