Десиканти для соняшнику

i Корисна інформація
Назва препарату
Виробник
Діюча речовина

Де придбати?

Корисна інформація

Погані погодні умови перед початком збирання часто призводять до значного зниження обсягів урожаю. У зв'язку з цим аграрії звертаються до застосування десикації — штучного зневоднення рослинності. До того, як десиканти соняшнику в Україні увійшли до масового обігу, аграрії використали інші методи передзбирального просушування, наприклад, роздільне комбайнування. Цей прийом призводив до значних втрат урожаю, а також вимагав серйозних часових та матеріалих вкладень.

Сьогодні при проведенні агротехнічних операцій доцільніше використовувати гербіциди для соняшника. Препарати демонструють високу ефективність вже за кілька днів після внесення. Вони мають пролонгований комплексний ефект. При цьому процедура обприскування не триватиме багато часу, розчин швидко готується, захищаючи від бур'янів.

Призначення десикантів для соняшнику

Сьогодні десиканти для соняшника використовуються масово. Вони допомагають у боротьбі проти:

  • шкідливих мікроорганізмів - коли патогенні мікроорганізми проникають у ґрунт, вони швидко вражають молоді паростки, роблять їх млявими, нежиттєздатними.
  • бур'янів - бур'ян висмоктує/використовує із ґрунту всі корисні речовини, внаслідок чого основна культура стає слабкою, нездатною виробити хороший урожай.
  • комах та інших шкідників - окрім того, що шкідливі об'єкти харчуються окремими частинами рослини, вони є переносниками грибних захворювань.

Розраховувати на високий урожай можна тільки в тому випадку, якщо насіння соняшника було куплено у перевіреного постачальника, такого як Ерідон. Посівмат повинен відповідати чинним вимогам якості, а також загальновизнаним санітарним нормам.

Особливості десиканту для соняшника

На веб-сайті компанії Eridon Ви зможете придбати десиканти для соняшника різного виду за доступною ціною. Виробники агрохімікатів відповідально підійшли до справи, добре продумали компонентний склад кожного препарату. За рахунок цього готові препарати вигідно відрізняються:

  • універсальністю: придатні на будь-якому етапі аграрного виробництва;
  • системністю: розраховані виконання не тільки захисної, але лікувально-профілактичної функцій;
  • інтегрованістю: всі інгредієнти в рецептурі органічно поєднуються один з одним, не вступають у потенційно небезпечні реакції.

Остаточна ціна на десиканти для соняшника формується поступово, виходячи з розміру партії, необхідної клієнту, а також специфіки обраного десиканту.

6 ms. PHP memory: 2097152 (529120)