Біостимулятори та регулятори росту для соняшника

i Корисна інформація
Назва препарату
Виробник
Діюча речовина

Де придбати?

Корисна інформація

Відновити природний метаболізм рослини та стимулювати нормальний індивідуальний розвиток організму на кожному етапі вегетації здатний стимулятор росту соняшника. Вирощування здорових, родючих рослин – дуже трудомісткий та ресурсозатратний процес. Нерідко трапляється так, що докладених зусиль недостатньо для того, щоб отримати врожай задовільної якості. Грамотно продумана система захисту соняшнику - запорука якісних змін в онтогенезі рослини.

Погіршення загального стану культури може бути спровоковане одразу декількома факторами, тому перш ніж замовляти стимулятори росту соняшника оптом, проконсультуйтеся з кваліфікованими фахівцями. Співробітники компанії Eridon мають багаторічний досвід роботи у вказаній сфері. Вони оперативно підберуть оптимальны стимулюючі препарати з огляду на специфіку описаної аграрієм ситуації в полі.

Призначення стимуляторів росту соняшнику

Сьогодні регулятори росту соняшнику в Україні практично завжди використовуються під час виробництва сільськогосподарської продукції. У результаті інтенсифікації землекористування рівень вмісту гумусу в ґрунті зводиться до мінімуму і ґрунт починає втрачати свої властивості. Зазнаючи нестачі поживних мікроелементів, рослини впадають у голод і поступово виснажуються. Дефіцит важливих для життя речовин проявляється у вигляді:

  • потоншення стебла, його деформування або розтріскування;
  • викривлення листя, появи на них нальоту, плям або ознак муміфікації;
  • аномального закладення квітки, неправильного розкриття суцвіття.

Щоб запобігти подібним змінам природним шляхом, потрібно дати ґрунту час на відновлення. В умовах, коли вибиватися з графіка не можна, рішення буде купити стимулятори росту соняшнику і використовувати їх за першої необхідності.

Особливості застосування регулятора росту на соняшник

Всі засоби захисту рослин, представлені в товарному каталозі компанії Eridon, виготовляються відповідно до чинних міжнародних стандартів якості. Вони сертифіковані та протестовані, зберігаються та транспортуються відповідно до встановлених норм безпеки та правил виробничої санітарії. За рахунок того, що стимулюючі підживлення заповнюють нестачу корисних речовин у ґрунті і рослинах (наприклад, бору, цинку, міді, амінокислот, гормонів тощо), вони надають цілу низку позитивних змін для культури, що вирощується, а саме:

  • роблять рослину несприйнятливою до побічних стресів від небажаних погодних та кліматичних умов, впливу паразитичних організмів та шкідників;
  • сприяють формуванню міцної та цілісної кореневої системи;
  • підвищують ефективність інших агрохімікатів;
  • сприяють збору додаткового врожаю.

Актуальна ціна на регулятори росту соняшника формується залежно від вибраного препарату, обсягу закупівлі та умов оплати — для отримання детальної інформації зв'яжіться з менеджерами у Вашому регіоні за вказаними на сайті контактами.

9 ms. PHP memory: 2097152 (529368)