Біостимулятори та регулятори росту для озимого ячменю

i Корисна інформація
Назва препарату
Виробник
Діюча речовина

Де придбати?

Корисна інформація

Зернові культури невибагливі до умов вирощування, однак, вони потребують додаткового підживлення для інтенсифікації цвітіння/збільшення врожайності. Якщо рослині в процесі вегетації не вистачатиме поживних мікроелементів, зібрати високий та якісний урожай навряд чи вдасться. Обернути ситуацію на свою користь нескладно, для цього потрібно використовувати регулятор росту для ячменю від компанії AVENTRO.

На сайті компанії Eridon кожен бажаючий може купити ЗЗР оптом при оптимальних фінансових витратах. Наші клієнти отримують у власне розпорядження лише висококласний товар, практична ефективність якого підтверджена повномасштабними випробуваннями, а також кваліфікована агрономічна консультаційна підтримка.

Призначення регулятора росту ячменю

Сільгоспвиробники прагнуть завчасно купити стимулятор росту для ячменю, тому що не з чуток знають про користь препаратів цієї групи. Вплив стимуляції та підживлення на розвиток культури має комплексний характер. Застосовуючи біостимулятори СЗР для озимого ячменю у комплексі, Ви в найкоротший термін помітите такі перетворення:

  • біологічний потенціал культури максимально активізується;
  • несприятливі погодні умови та інші зміни навколишнього середовища менше впливають на здоров'я рослини;
  • вже на ранніх стадіях формування рослини ячменю продемонструють стійкість до інфекційних захворювань та патогенних вірусів;
  • якість вирощеної продукції помітно покращає.

Переваги стимулятора для озимого ячменю

Попит на регулятор росту на озимий ячмінь залишається тривалим, оскільки цей препарат відрізняється:

  • швидкістю: активні речовини можуть виконувати гормональні функції у рослині - впливати на рівень ауксинів, цитокінінів та інших гормонів;
  • пролонгованим ефектом: препарати ефективно справляються з поставленим перед ними завданням;
  • економною витратою: стимулятори, регулятори росту та біостимулятори потрібно прийняти строго відповідно до вказівок з інструкції, а також вносити в рекомендовані виробниками фази розвитку рослин.

Кращий у співвідношенні ціна-якість стимулятор росту для ячменю в Україні Ви знайдете в каталозі компанії Eridon. Асортиментний ряд складається з ЗЗР різного типу. Швидке обслуговування в індивідуальному порядку гарантовано для кожного клієнта. Оперативно оформляємо як великі, так і невеликі замовлення.

6 ms. PHP memory: 2097152 (531784)