Засоби захисту рослин для озимого ячменю

i Корисна інформація
Назва препарату
Виробник
Діюча речовина

Де придбати?

Корисна інформація

Для ефективного вирощування злакових культур потрібен комплексний догляд та запобігання різним факторам навколишнього середовища, до яких належать шкідники, хвороби рослин, наявність бур'янів, несприятливі погодні умови, брак добрив у ґрунті та інші. Захист посівів озимого ячменю від хвороб можливий за допомогою комплексних біологічних та хімічних препаратів, а також агротехнічних методів, які ефективно впливають на патогенні організми, знищуючи їх та забезпечуючи зростання та розвиток культури

Які препарати використовувати для захисту озимого ячменю?

Обираючи, який препарат використовувати для захисту озимого ячменю, слід враховувати, що для ефективного захисту культури від різних негативних факторів, використовуються різні ЗЗР, найбільш поширеними з яких є:

 • інсектициди, усувають комах-шкідників;
 • гербіциди захищають від різних видів бур'янів;
 • фунгіциди забезпечують захист посівів озимого ячменю від хвороб.

За способом дії засоби захисту можуть бути контактними та системними. Перші діють за рахунок осідання на поверхні рослини, інші вбираються всередину системи рослини, забезпечуючи таким чином потрібний ефект.

Форма випуску препаратів може бути різною залежно від його принципу дії та призначення: порошок, гранули, рідкий стан робочої суміші.

Перш ніж купити засіб захисту для озимого ячменю оптом, необхідно перевірити дотримання комплексу додаткових умов, до яких відносяться:

 • фітосанітарні. Необхідно враховувати стадії, інтенсивність росту рослини, загального стану та різновиду культури;
 • Фактори навколишнього середовища (ґрунт, клімат). У спеку більш активно розмножуються шкідливі комахи, у вологу та сиру – хвороби та бур'яни;
 • технологічні. Використання різних технологій обробітку ґрунту дає можливість по-різному впливати на популяцію шкідників, кількість бур'янів та наявність хвороб.

Грамотне використання всіх складових дає можливість ефективно та з найменшими витратами отримати якісний урожай у очікуваному обсязі.

Важливим є фактор профілактичної дії того чи іншого препарату, що дозволяє запобігти багатьом хворобам або появі шкідників, оскільки боротьба з ними на пізнішому етапі вже загрожує втратою частини врожаю. Для ячменю найбільш шкідливими є хвороби:

 • борошниста роса;
 • гельмінтоспоріоз;
 • септоріоз;
 • іржа;
 • коренева гниль;
 • фітофтороз;
 • пліснявіння насіння та інші.

Крім того, використання інсектицидних засобів дозволяє захистити культуру від п'явиці, попелиці, жужелиці та інших шкідників.

Своєчасна обробка дозволяє захистити важливі органи рослини, підвищити якість зерен і досягти максимальної врожайності. Правильне застосування речовин дасть максимальний ефект у короткий термін та дозволить зменшити кратність проведення обробок.

Де придбати якісні засоби захисту для озимого ячменю оптом в Україні

Для того, щоб ЗЗР для озимого ячменю купити оптом в Україні на вигідних умовах, відвідайте сайт Ерідон або зверніться до регіонального представника. У каталозі компанії можна знайти популярні та ефективні хімічні та біологічні речовини, серед яких популярні ЗЗР від Sharda, IFAGRI, Avgust, Terra Vita, FMC, UPL та інших постачальників за доступною ціною. Ефективність препаратів доведена практикою, вся продукція сертифікована, тому вам не доведеться переживати за оригінальність та якість товару. Зробити замовлення можна у регіонального представника в усіх областях України, доступна доставка та гнучкі системи оплати. Забезпечити безпеку врожаю з настанням польових робіт можна вже сьогодні.

15 ms. PHP memory: 2097152 (529136)