Біостимулятори та регулятори росту для озимого ріпаку

i Корисна інформація
Назва препарату
Виробник
Діюча речовина

Де придбати?

Корисна інформація

Ріпак, отриманий з українських полів, призначений не лише для внутрішнього споживання. Більшість урожаю йде експорту. Максимізувати власну вигоду та покращити продуктивність олійної культури без зайвих часових та фінансових витрат можна використовуючи регулятор зростання ріпаку. До складу агрохімікатів входять спеціальні активні речовини, що комплексно впливають на рослину. Вони не лише захищають його від небезпечних та шкідливих факторів зовнішнього середовища, але також створюють сприятливі умови для успішного розвитку.

На сайті компанії Eridon можна придбати високотехнічні ЗЗР оптом. Кожна товарна позиція з каталогу попередньо проходить процедуру перевірки на відповідність стандартам якості та нормам безпеки. Наші клієнти отримують виключно сертифіковані препарати від компаній-виробників, які є лідерами світового аграрного ринку.

Призначення регулятора зростання для озимого ріпаку

Фахівці рекомендують застосовувати стимулятор росту для ріпаку у комбінації з іншими обробками. Завдяки систематизації всіх агротехнічних процесів, жодні побічні фактори не зможуть завадити нормальному росту та розвитку культури. Найбільше ріпак страждає від:

  • бур'янів;
  • комах-шкідників;
  • патогенних інфекцій.

Переваги застосування стимулятора зростання ріпаку

Сучасні фермери активно застосовують регулятор росту для ріпаку під час вирощування цієї культури. Висока поширеність препаратів подібного спрямування обумовлена ​​їх блискавичною ефективністю та тривалою дією на розвиток культури. Якщо захист озимого ріпаку був спочатку правильно підібраний та внесений у зазначені терміни, він сприяє позитивним змінам наступного характеру:

  • насіння швидше проросте, а пагони стануть міцними, несприйнятливими до температурних перепадів, інших кліматичних і механічних змін;
  • коренева система набуває внутрішньої сили та стійкості перед хвороботворними вірусами, паразитичними організмами;
  • всі фотохімічні процеси всередині рослини відбуваються швидко та синхронізовано;
  • загальний урожай культури збільшиться на 20-25%.

Щоб купити регулятори росту озимого ріпаку оптом за хорошою ціною, зверніться до представників Eridon. Докладна консультація менеджерів з агрономічних питань та швидке оформлення замовлення менеджерами гарантовані.

11 ms. PHP memory: 2097152 (529304)