Ад’юванти для кукурудзи

i Корисна інформація
Назва препарату
Виробник
Діюча речовина

Де придбати?

Корисна інформація

Для нормального росту рослині потрібні сприятливі умови, створити які легко і без зайвого клопоту допоможуть ад'юванти для кукурудзи. Спеціальні препарати зазвичай використовуються як допоміжні речовини та застосовуються в комплексі з іншими агрохімікатами. Замовити засоби захисту рослин оптом в Україні у великому обсязі за доступною ціною можна у компанії Eridon. Товарний каталог представлений на сайті наповнює виключно сертифікована продукція від провідних компаній-виробників.

Не можете визначитися у виборі, які купити ад'юванти для насіння кукурудзи? Кваліфіковані співробітники Eridon мають достатній досвід і всі необхідні навички, щоб порекомендувати Вам найоптимальніший у співвідношенні ціна-якість варіант.

Навіщо застосовуються прилипачі для кукурудзи?

Насправді прилипачі для кукурудзи — це препарати широкого спектру дії. Вони не тільки підвищують ефективність інших агрохімікатів, але й дозволяють нормалізувати процес управління ростом та розвитком культурної рослини. Крім того, вони виконують такі функції:

  • покращення змочування рослин;
  • створення ґрунтового екрану;
  • контроль за жорсткістю та кислотністю води;
  • захист від опадів, ультрафіолету;
  • запобігання промиванню засобів захисту рослин;
  • модернізують фізико-механічні властивості розбочих розчинів (їх в'язкість, коефіцієнт прилипання, тощо).

Діючі речовини, що входять до складу агрохімікатів, є безпечними для культурної рослини та здоров'я людини, але краще не нехтувати прописаними в інструкції від виробника вказівками. Допоміжні речовини застовуються до культур різного типу: олійних, зернових, бобових та інших. Використовуючи прилипачі для ріпаку, проводити моніторинг посівів можна рідше і при цьому отримувати прибавку врожайності.

9 ms. PHP memory: 2097152 (524896)