Ад'юванти для озимого ріпаку

i Корисна інформація
Назва препарату
Виробник
Діюча речовина

Де придбати?

Корисна інформація

Останні кілька років попит на прилипачі для ріпаку продовжує стрімко зростати. Аграрії переглянули власне ставлення до землекористування та побудови виробничого процесу, почали шукати більш гнучкі та безпечні шляхи максимізації фінансової вигоди. У зв'язку з цим високотехнічні протруйники для озимого ріпаку набули широкого поширення на вітчизняному ринку.

Статистичні дані підтверджують, що використання допоміжних препаратів у комплексі з іншими агрохімікатами сприяє підвищенню відсотку врожайності олійної культури незалежно від регіону вирощування та кліматичних умов. Щоб отримати максимально якісний урожай та високі дивіденди із продажу додаткового продукту, варто використовувати ад'юванти для озимого ріпаку під час польвих робіт.

Навіщо застосовуються прилипачі для ріпаку озимого?

Виробники рекомендують застосовувати ці препарати у поєднанні з фунгіцидами, гербіцидами, інсектицидами та іншими пестицидами. Важливо розуміти, що тільки комплексний підхід допоможе захистити рослину від впливу різних шкідливих факторів: бур'янів, жуків-паразитів, патогенних мікроорганізмів та інших.

Об'єкти, що загрожують росту та розвитку культурних рослин, завжди пов'язані між собою. Наприклад, комахи переносять грибні інфекції та відкладають личинки на поверхні насаджень. Агарна компанія Eridon має широкий вибір агрохімікатів, які ефективно протидіють будь-яким загрозам, а також: підвищують ефект обробки насіннєвого матеріалу препаратами; сприяють формуванню у рослини фіто імунітету; модернізують склад ґрунту в полі. Представники нашої компанії допоможуть Вам купити ад'юванти для ріпаку, які підходять під задані умови використання.

12 ms. PHP memory: 2097152 (524960)