Основні мінеральні добрива

i Корисна інформація
Назва добрива
Виробник
Азотні
Сірковмісні
Магнієві

Калькулятор добрив
для ґрунтового внесення
Вплив pH ґрунту Де придбати?

 
Корисна інформація

Мінеральні добрива – це один з основних та невід’ємних оборотних засобів у процесі підвищення урожайності та покращення якості продукції рослинництва. Використання повного спектру елементів живлення дає можливість реалізувати генетичний потенціал конкретного сорту або гібриду сільськогосподарської культури та отримати максимальний урожай високої якості. Систематичне та рівномірне живлення рослин підвищує родючість ґрунту та підвищує врожайність. Ці продукти мають різний склад певних елементів, оскільки містять кілька елементів живлення у певній пропорції, що забезпечує найбільший ефект.

Ґрунтовий спосіб внесення є традиційним і включає в себе технологію внесення повної норми необхідних елементів живлення у ґрунт та забезпечує їх споживання через кореневу систему.

Види мінеральних добрив

Усі добрива поділяються на дві основні групи: органічні (торф, гумус, гній) та неорганічні (мінеральні сухі або рідкі, що складаються з одного або кількох компонентів).

Для будь-якої рослини життєво важливими є три елементи у ґрунті: калій, фосфор та азот. Поєднання цих компонентів у ґрунті є основою якісного росту та розвитку будь-якої культури. Доведено, що застосування добрив із найбільш доступними формами поживних елементів є найефективнішими для мінерального живлення рослин. Показником, який визначає кількість використання елементів живлення з добрив для кореневого живлення є коефіцієнт їх використання. Середні показники коефіцієнта використання азоту з добрив складають 50%, фосфору – до 15% та калію – до 60%. Отже, всі заходи, які спрямовані на збільшення цього коефіцієнта у перший рік застосування, будуть сприяти розкриттю максимального потенціалу вирощування с/г культур та забезпечувати найвищу окупність внесення мінеральних добрив.

У результаті, міндобрива, які здатні забезпечити високу доступність поживних елементів, покращають загальну економіку рослинництва господарства. Кожен із цих елементів живлення відіграє свою роль у розвитку рослини:

  • Калій. Є універсальним компонентом, що підходить для будь-якої культури. Його вносять на легких за гранулометричним складом ґрунтах. Систематичне застосування калійних добрив дозволить не тільки покращити характеристики ґрунту, а й підняти імунітет рослини, підвищити опірність дії фітопатогенів та збільшити посухостійкість рослин;
  • Азот. Часто використовуються садівниками, городниками та фермерами для весняного підживлення культур, оскільки цей компонент особливо важливий рослинам при пробудженні та початку вегетації. Для кожної культури потреба в азоті відрізняється, тому найкращим рішенням буде купити мінеральні добрива для конкретного виду культурної рослини;
  • Фосфор. Основне призначення фосфору - нормалізація обмінних процесів, ріст кореневої системи та формування макроергічних зв’язків в енергетичному обміні рослин.

Перш ніж купити мінеральні добрива в Україні, слід врахувати, що препарати на основі фосфору можна вносити в будь-якій пропорції, перенасичення ґрунту цим елементом не буде, калійними та азотними препаратами слід удобрювати після попереднього аналізу ґрунту. Виробники сьогодні пропонують комплексні сухі або рідкі мінеральні добрива, які легко застосовуються і дотримуються необхідних пропорцій.

Як правильно вибрати комплексне мінеральне добриво?

Вирішивши купити комплексні мінеральні добрива, спочатку потрібно визначитися, для якої рослини призначений препарат. Також слід враховувати в сукупності такі фактори:

  • кислотність ґрунту, його структуру та склад;
  • кліматичні особливості;
  • погодні умови.

При виборі потрібно знати відмінності добрив для осіннього підживлення від весняного. Так як перші спрямовані на збагачення ґрунту поживними елементами, підвищення його родючості, а другі для поліпшення росту рослин у період вегетативного періоду.

Щоб купити мінеральні добрива, які принесуть користь і культурним рослинам, і ґрунту, не спровокувавши надлишок поживних речовин, слід вибирати препарати, у складі яких є калій, фосфор та азот.

Де купити мінеральні добрива в Україні?

Ерідон – це провідна агрокомпанія в Україні, в асортименті якої представлений широкий вибір засобів для обробки сільськогосподарських культур. Ціни на мінеральні добрива завжди конкурентоздатні, оскільки всі поставки здійснюються безпосередньо від виробника. Ми співпрацюємо з відповідальними і досвідченими виробниками міндобрив на українському і міжнародному ринках, щоб ви могли купити добрива, які пройшли перевірку якості та мають високу ефективність при застосуванні. З нашого портфоліо ви можете придбати як однокомпонентні: азотні, фосфорні, калійні добрива, так і комплексні мінеральні добрива з широким співвідношенням поживних елементів.

  • Зберігання на складах. На наших численних складах ми створюємо всі необхідні умови для збереження ідеальної вологості та сипучості (розсипчастості) добрив. Якщо ви вирішите купити мінеральні добрива у нас, ви гарантовано отримаєте міндобрива тільки найвищої якості, будучи впевненими в їх подальшій ефективності.
  • Широкий вибір. Ми прагнемо надати нашим клієнтам великий вибір - у нас ви можете купити мінеральні добрива оптом або вроздріб, щоб забезпечити найвибагливіші сільськогосподарські культури необхідними поживними елементами. На наших складах ви знайдете міндобрива на продаж як для зернових, бобових, технічних та інших польових культур, так і для овочевих, ягідних та плодових садів. Різний вміст та співвідношення елементів живлення здатні максимально розкрити потенціал культурних рослин на різних типах ґрунтів.

У нас можна вибрати комплексні препарати та з обмеженою кількістю інгредієнтів для різних видів обробки, найкращі гербіциди для кукурудзи, пшениці, ячменю та інших культур. Замовити товари можна швидко та зручно, зателефонувавши нашим менеджерам. У нас є різні форми оплати та вигідні пропозиції для оптових покупців та постійних клієнтів. У разі виникнення проблем, ви завжди можете отримати кваліфіковану консультацію.

11 ms. PHP memory: 2097152 (573640)