Основні мінеральні добрива

i Корисна інформація
Назва добрива
Виробник
Азотні
Сірковмісні
Магнієві

Калькулятор добрив
для ґрунтового внесення
Вплив pH ґрунту Де придбати?

 
Корисна інформація

Для чого використовують мінеральні добрива?

Добрива – це один з основних та невід’ємних оборотних засобів у процесі підвищення урожайності та покращення якості продукції рослинництва. Використання повного спектру елементів живлення дає можливість реалізувати генетичний потенціал конкретного сорту або гібриду сільськогосподарської культури та отримати максимальний урожай високої якості.

Ґрунтовий спосіб внесення є традиційним і включає в себе технологію внесення повної норми необхідних елементів живлення у ґрунт та забезпечує максимальне їх споживання через кореневу систему.

Доведено, що застосування добрив із найбільш доступними формами поживних елементів є найефективнішими для живлення рослин. Показником, який визначає кількість використання елементів живлення з ґрунтових добрив є коефіцієнт їх використання. Середні показники коефіцієнта використання азоту з добрив складають 50%, фосфору – до 15% та калію – до 60%.

Отже,  всі заходи, які спрямовані на збільшення цього коефіцієнта у перший рік застосування добрив, будуть сприяти розкриттю максимального потенціалу вирощування с/г культур та забезпечувати найвищу окупність  внесення мінеральних добрив. У результаті, міндобрива, які здатні забезпечити високу доступність поживних елементів, покращають загальну економіку рослинництва господарства.

Міндобриво на продаж

Основа будь-якої технології вирощування - це впевненість у дієвості добрив, відсутності в них шкідливих домішок та  наявності всіх необхідних поживних елементів. Ми надаємо нашим клієнтам можливість купити високоякісні міндобрива для догляду за культурою у різних ґрунтово-кліматичних умовах.
  • Надійні постачальники

Ми співпрацюємо з відповідальними і досвідченими виробниками міндобрив на українському і міжнародному ринкуах, щоб ви могли купити добрива, які пройшли перевірку якості та мають високу ефективність при застосуванні. З нашого портфоліо ви можете придбати як однокомпонентні: азотні, фосфорні, калійні добрива, так і комплексні мінеральні добрива з широким співвідношенням поживних елементів. 

  • Зберігання на складах

На наших численних складах ми створюємо всі необхідні умови для збереження ідеальної вологості та сипучості (розсипчастості) добрив. Якщо ви вирішите купити мінеральні добрива у нас, ви гарантовано отримаєте міндобрива тільки найвищої якості, будучи впевненими в їх подальшій ефективності.

  • Широкий спектр

Ми прагнемо надати нашим клієнтам великий вибір - у нас ви можете купити мінеральні добрива оптом або вроздріб, щоб забезпечити найвибагливіші сільськогосподарські культури необхідними поживними елементами. На наших складах ви знайдете міндобрива на продаж як для зернових, бобових, технічних та інших польових культур, так і для овочевих, ягідних та плодових садів. Різний вміст та співвідношення елементів живлення здатні максимально розкрити потенціал культурних рослин на різних типах ґрунтів.

Однокомпонентні або  Комплексні мінеральні добрива: що вибрати?
Робота з будь-яким добривом, органічним або мінеральним, вимагає ретельних розрахунків з врахуванням кислотності ґрунту, погодних умов тощо. Оскільки це досить складне завдання, наші клієнти перед тим, як купити міндобрива, можуть орієнтовно визначити, в якій кількості їх вносити за допомогою нашого калькулятору.

Вказавши в ньому вид сільськогосподарської культури, планову врожайність і агрохімічні показники ґрунту, ви отримаєте середню норму добрив на запланованний урожай. Також, ви можете замовити у ЕРІДОН індивідуальну консультацію з нашими фахівцями, щоб докладніше дізнатися як найбільш ефективно використати ті чи інші мінеральні добрива. А якщо у вас є результати аналізів ґрунту -  наші спеціалісти нададуть вам вичерпну консультацію найбільш ефективного удобрення культурдля вашого господарства.

Ми працюємо для максимального зростання вашого врожаю і бізнесу.