Калькулятор добрив для ґрунтового внесення

Скинути Print Друкувати Інструкція з користування калькулятором
  • 1)Виберіть культуру та її планову врожайність
    Виберіть культуру
  • 2)Введіть середньозважені агрохімічні показники Вашого ґрунту, мг/100г (за результатами аналізу ґрунту)
    Виберіть показники
  • 3)В другій таблиці буде показано, скільки певного добрива необхідно внести, щоб компенсувати необхідну кількість відповідного елементу живлення. Шляхом введення у поле вводу розрахункових показників добрив в кг/га, підберіть оптимальну комбінацію добрив, що дозволить компенсувати необхідну кількість елементів живлення
    Розрахунок

Функції кнопок: "Друкувати" - дозволяє роздрукувати калькулятор із порахованими значеннями, "Скинути" - обнуляє всі значення,

Результати розрахунків даного калькулятора слід сприймати як загальні рекомендаційні та інтерпретувати під особливості конкретного господарства.

Примітка:
Інформація (результати), що міститься в даному Калькуляторі, має ознайомчий характер та має на меті лише полегшити Вам процес прийняття власного рішення.
Всі отримані результати розрахунків є попередніми, і в кожному конкретному випадку для досягнення економічної ефективності під час фактичного застосування отриманих результатів, останні в тому числі вимагають їх офіційного схвалення Службою технологічної підтримки МПП Фірми «Ерідон». У випадку не дотримання даної процедури МПП Фірма «Ерідон» не несе будь-якої відповідальності за можливі наслідки та будь-які збитки чи додаткові витрати (в тому числі недоотриманий прибуток), що можуть виникати внаслідок цього.
6 ms. PHP memory: 2097152 (511008)