Спеціальні та мікродобрива для озимого ріпаку

i Корисна інформація
Назва добрива
Виробник

Калькулятор добрив
для ґрунтового внесення
Вплив pH ґрунту Де придбати?

 
Корисна інформація

Ріпак є одним з найпопулярніших сільськогосподарських видів рослин, і його вирощування в наших умовах передбачає обов'язкове підживлення, оскільки основні елементи, які потрібні для нормального розвитку — азот, фосфор, калій і сірка в потрібній кількості відсутні в грунті. Мікродобрива для озимого ріпаку вносяться відповідно до технології вирощування, поєднуючи польові роботи та добрива, що є запорукою гарного врожаю.

Періоди внесення мікродобрива для ріпаку

Для озимої культури важливим етапом є осінь, оскільки саме в цей період закладається врожай, проростає насіння та утворюється листя, а також формується більша частина кореневої системи. Тому наявність необхідних мікроелементів у ґрунті особливо важлива, оскільки сприяє хорошому старту і розвитку, накопиченню білків та цукрів задля гарної перезимівлі.

Мікродобрива для ріпаку вносяться у кілька етапів:

  • під час основної обробки та посівної. Найбільш затребуваним у цей час є молібден, який сприяє засвоєнню азоту та утворенню білка, а також знижує чутливість до морозів;
  • по мерзлоталому ґрунту;
  • позакореневе підживлення листя.

Найважливіші стадії проходять під час формування листової розетки, формування стебла, зав'язування та розвиток бруньок, а також під час закінчення цвітіння. Підбираючи необхідні мікродобрива для рослин слід враховувати результати проведеного аналізу ґрунту, умов клімату та особливостей попередньої культури.

Основна фаза споживання поживних речовин починається з початком вегетації, цвітіння та бутонізації. Азотні добрива найбільш потрібні культурі під час вегетації. Фосфор та калій необхідний восени під час формування кореневої системи.

Принцип дії мікродобрива на ріпак

Замовляючи мікродобрива для озимого ріпаку оптом, виробники вирішують проблему забезпечення необхідними елементами у потрібний період. Живлення цієї культури має свої особливості, оскільки рослина споживає більше речовин, ніж ярі. Для культури особливо важливими є елементи, які діють наступним чином:

  • наявність у грунті сірки істотно впливає засвоєння азоту. Пагони відстають у зростанні, з'являються деформовані стручки з малою кількістю насіння. Сірка вноситься під час основного обробітку ґрунту з розрахунку 30-80 кг/га, по листку підживлення проводиться тільки при гострій нестачі сульфату амонію та невеликими нормами;
  • магній стимулює фотосинтез і збільшує кількість цукрів у тканинах рослин, що й сприяє збільшенню вмісту олій у насінні;
  • бор відіграє суттєву роль у заплідненні квітів, сприяє підвищенню еластичності тканин, розвитку точок росту та стійкості кореневої шийки до розтріскування під час морозів. Мікроелемент може вноситися як основна обробка. В основному їх вносять восени та навесні під час позакореневого підживлення.

Ціна на мікродобрива для озимого ріпаку залежить від різновиду продукту, його вмісту та виробника, тому вибираючи потрібне добриво потрібно виходити не лише з міркувань вартості. Азотні добрива при весняних підживленнях бажано вносити дрібно.

Особливості та користь мікродобрив для озимого ріпаку

Вирішивши купити мікродобрива для ріпаку, враховуйте всі особливості мікродобрив. Якісна продукція постачається у найбільш зручній та прийнятній формі випуску, що дозволяє максимально ефективно компенсувати з метою:

  • підвищення якості та кількості врожаю;
  • стимуляції зростання та інтенсивність фотосинтезу;
  • активізації засвоєння корисних речовин рослиною;
  • підвищити стійкість до хвороб та шкідників.

Компанія Ерідон реалізує мікродобрива на ріпак від провідних виробників. Ви можете купити добрива для рослин оптом або в роздріб у найбільш зручній формі випуску.

7 ms. PHP memory: 2097152 (511536)