• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Удобрення ґрунту навесні: які добрива потрібно вносити

Удобрення ґрунту навесні: які добрива потрібно вносити

Рослинам, на початку вегетаційного періоду, вкрай необхідні легкодоступні елементи живлення. Правильно підібравши співвідношення мінеральних елементів навесні, ми створюємо умови для посиленого засвоєння поживи упродовж всього вегетаційного періоду.

Досвід показує, що достатньої кількості елементів живлення в легкодоступній формі в ґрунті майже не буває. Тому, для одержання високого врожаю, необхідно вносити мінеральні добрива. Також, слід дотримуватись оптимального співвідношення елементів живлення. Найбільший ефект дає повне забезпечення потреб рослин всіма елементами живлення.

Величина урожайності залежить від лімітуючого чинника, тобто від того елемента, якого найменше міститься в ґрунті. Неправильне співвідношення азоту, фосфору і калію призводить до зменшення продуктивності рослин, ураження хворобами та ін.

Дієвим рішенням, щодо усунення дефіциту основних макроелементів є використання добрива Росаферт (SOP) N15+P15+K15+S19+Ca2,3 (200-400 кг/га). Його можна вносити перед посівом, при посіві та для підживлення. Безхлорне добриво на основі сульфату калію призначене для застосування на картоплі, овочах, виноградниках та плодових культурах.

Для посиленого розвитку кореневої системи, перед посівом, або при посіві слід використовувати Росаферт N122412+S9+Сa6,7 (150-200 кг/га). Високий вміст фосфору забезпечує швидкий старт усім культурам на всіх типах ґрунтів.

Росаферт N16147+Мg4+S15+Сa6,4 (100-150 кг/га) - для весняного внесення під зернові колосові культури, соняшник, кукурудзу, сою, кормові трави. Містить мало калію. Тому, найкраще підходить для внесення на чорноземах звичайних та чорноземах південних, або на інших типах ґрунтів, що були удобрені калієвмісними добривами. Його застосування дозволяє уникнути міжжилкового хлорозу, який уповільнює ріст та знижує продуційний процес рослин.

Всі зазначені добрива Ви можете придбати звернувшись до представників «ЕРІДОН» у Вашому регіоні.

Успішної Вам праці та гарних врожаїв!


Менеджер з розвитку продуктів «ЕРІДОН» 
ЯКУСИК Михайло Михайлович |
(095)-285-28-72

Де придбати?

13 ms. PHP memory: 2097152 (522576)