Спільний з RAGT День поля на Чернігівщині. Демонстрація лінійки кукурудзи

region
Область:
Чернігівська
date
Дата проведення:
27 вересня 2019
tema
Тематика:
кукурудза
org
Організатор:
Ерідон, РАЖТ
point
Назва господарства:
ПрАТ "Кремінь", СТОВ "Іржавецьке"

27.09.2019 був проведений День поля компаній "Ерідон" та "РАЖТ Семенс" на базі двох господарств Чернігівської області Ічнянського р-ну:

  • ПрАТ "Кремінь", с. Парафіївка
  • СТОВ "Іржавецьке", с. Іржавець 

Директор ПрАТ "Кремінь", Сєнчик Олександр Олександрович, привітав всіх учасників і гостей заходу. Наступним, з вітальним словом, до учасників заходу звернувся Володимир Матраєв, менеджер з агрономічних питань "Ерідон"

Артем Чайковський, менеджер відділу мінеральних добрив "Ерідон", представив новий та унікальний для українського ринку продукт - Thio-Sul (Тіосульфат амонію). Він детально розповів про його роботу в комплексі з КАС, фізико-хімічні властивості, параметри застосування і технологічні моменти. Також розповів про логістику поставок тіосульфату амонію в Україну і безпосередньо в господарство - була анонсована доступність як фасованої, так і наливної поставки.

Роботу продовжили вже у полі СТОВ "Іржавецьке", де вже протягом трьох років проводяться дослідження по впливу різних норм висіву на врожайність гібридів кукурудзи RAGTПетро Миколайович Товкун, головний агроном СТОВ "Іржавецьке", розповів про технологію, яка була застосована на демо-полі та наголосив на тому, що при посіві в рядки вносився Росаферт 12-24-12 у нормі 107 кг/га. Це добриво було використано і на виробничих посівах кукурудзи.

На важливих моментах технології вирощування кукурудзи зупинився представник компанії "РАЖТ Семенс", Микола Хмарський. Він детально розповів про гібриди французької компанії, що були представлені на демо-полі:

Володимир Матраєв доповнював опис гібридів даними про стан вологості протягом останніх 14 днів та даними про біологічну урожайність по кожному гібриду. Також він представив досліди з різними нормами висіву (66, 70, 75, 80, 85, 90 тис./га) по всій лінійці кукурудзи RAGT. Ця тема викликала неабиякий інтерес в учасників заходу, особливо у порівннянні з аналогічними дослідами попереднього року, коли найвищі результати було отримано при густоті на період збирання 70 – 75 тис. р-н на 1 га . 

Рогальчук Олег Петрович, головний агроном ПрАТ "Кремінь" розповів про технологію вирощування кукурудзи у своєму господарстві. Далі учасники оглянули лінійку гібридів RAGT, зокрема Микола Хмарський зупинився, що дати більше детальну характеристику гібриду кукурудзи Аякс. Михайло Салоїд, регіональний менеджер з насіння компанії "Ерідон", представив нові гібриди кукурудзи: Сканер, Блекрок, Мітинг та коротко описав їх.

Протягом всього заходу проходила жвава дискусія щодо розвитку гібридів кукурудзи РАЖТ Семенс на різних системах живлення:

  • СТОВ "Іржавецьке"  – N75P26K13S10
  • ПрАТ "Кремінь" – органіка (другий рік)+N100P38K58

При цьому, в господарствах була різна кількість опадів за вегетаційний період (квітень-вересень - 230 мм та 300 мм, відповідно).

Дякуємо за участь та інтерес до заходів компанії!

21 ms. PHP memory: 2097152 (512312)