Сорти озимих зернових, гібриди ріпаку та технології вирощування на Уманщині

region
Область:
Черкаська
date
Дата проведення:
18 червня 2021
tema
Тематика:
озимі зернові та озимий ріпак, тезнології вирощування
org
Організатор:
Ерідон, ДСВ
point
Назва господарства:
ТОВ "Берестівець"

Традиційний день поля відбувся 18 червня у ТОВ "Берестівець", що на Уманщині.

З вітальним словом виступили Олег Кумановський, керівник Уманського підрозділу "Ерідон" та керівник господарства Чекаленко Олександр Васильович.

Першою презентували технологію вирощування озимої пшениці, яка застосовується на площі у 743 га. Менеджер з розвитку напряму спеціальні та мікродобрива "Ерідон", Микита Суворов, розповів про переваги добрива Росаферт 12-24-12 та позакореневих добрив, які використовуються у господарстві:

Олег Кумановський детально розповів про технології вирощування інших культур - соняшнику (503 га), кукурудзи (742 га) та озимого ріпаку (45 га), які застосовуються у господарстві. 

Володимир Філімонов, менеджер з агрономічних питань "Ерідон" у Черкаській області детальніше зупинився на захисті рослин, а саме застосуванні препаратів IFAGRI - фунгіциду Букат, гербіцидів Дифлейм, Нікорн та інсектицидів Еванс та Райнер. Було відзначено інші препарати, які продемонстрували високу ефективність на посівах - фунгіциди Скайвей Xpro та Фундазол, регулятори росту Ретацел та Ерайз, антистресант Терра-сорб Комплекс, мультифункціональний ад'ювант Мультимастр.

Кожен гість зміг оцінити сорти озимої пшениці Алтіго, Артіст, Самурай, Продуцент, СН Комбін, Балітус, Футурум, Нордіка, а також озимого ячменю - Ізоцель і Парадіс, які були представлені на демо-полі. 

Заключним етапом заходу стала демонстрація гібридів озимого ріпаку DSV, які були посіяні у пізні строки - 8 жовтня. Перші сходи були отримані 15 жовтня, тож зимували посіви у фазі розвитку 4 листки за товщини кореневої шийки 5 мм. Тим не менш, гібриди озимого ріпаку нового покоління, які характеризуються високою енергією початкового росту забезпечили очікуванні рівні урожайності (3,5 т/га). Під час огляду особливо відмітили гібриди Далтон, Домінатор, Темптейшн, Принц та новинку сезону - Сімплекс КЛ

Продуктивна зустріч у дружній атмосфері - саме ці фактори щороку збирають кращих аграріїв регіону на цьому заході.

До нових зустрічей!

13 ms. PHP memory: 2097152 (512752)